01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чудовий підліток «Клерико»

1

Влас. інф.
ФОТО — архів танцювального колективу «Клерико», спеціально для «Вишгорода»

11 листопада 2015 р. танцювальний колектив «Клерико», який дарує чудові виступи вишгородцям на загальноміських святах, відзначив свій 14-й день народження.
А розпочиналося все так…
Рівно 14 років тому, 11.11.2001 р., зовсім юна Ольга Пінчук зібрала невелику групу дівчат на першу і головну в історії колективу репетицію. «Спочатку нас було 10, згодом — 80, а зараз — понад 250!»,— посміхається мама колективу Ольга Пінчук.
Чи багато це — 14 років для колективу?
Можна вважати, що так, тим більше, «Клерико» майже у 5 разів старший за його наймолодшого учасника. За 14 років колектив був переможцем численних міжнародних фестивалів та конкурсів в Україні і за кордоном. Брав участь у благодійних концертах на головних сценах країни, демонстрував жителям Вишгорода незабутні виступи на свята…
Лише у цьому році «Клерико» презентував власний танцювальний мюзикл «Аліса в Дивокраї», у якому було задіяно понад 150 вихованців (віком від 3-х до 20-ти років). Прем’єра відбулася 22 лютого на сцені університету ім. Б. Грінченка, і рівно через місяць, 22 березня, на прохання глядачів «Клерико» повторив це дійство. Згодом, цієї ж весни, колектив запросили у місто Забже (Польща) — показати «Алісу в Дивокраї». Юні танцюристи продемонстрували полякам два концерти в один день. Зал на 2 тисячі глядачів був ущент заповнений. Усі аплодували стоячи. Учасники колективу також задоволені гастролями і вже планують наступний проект, спочатку для глядачів України, а потім і Європи.
«За 14 років існування нашого колективу, звичайно, було різне, але ми настільки любимо наших дітей, що не жалкуємо ні сил, ні часу… Моя сім’я — невіддільна від мого колективу», — каже Ольга Сергіївна Пінчук — директор, хореограф та засновник «Клерико».
«Як тільки мене не називають діти… Звісно приємно відчувати таку довіру і підтримку. Я радий, що моя дружина настільки віддана справі. У свою чергу намагаюсь робити все для комфорту юних танцівників», — говорить Максим Пінчук — головний адміністратор колективу.
«Пригадую, як прийшла на нашу першу репетицію… Навіть уявити не могла, що залишусь тут назавжди… А тим більше, що матиму власну групу та опікуватимусь дітьми, як своїми», — згадує Аліна Кульбаба — хореограф-балетмейстер.
«Рахували, скільки дітей треба привітати з нашим днем народження. І тут я побачила цифру 205! У минулому році було 150! Ви уявляєте, з якою швидкістю ростемо?!», — захоплюється Софія Мельник — репетитор.
«Клерико» допоміг мені у виборі професії, Ольга Сергіївна навчила багато чому… Я не можу уявити, що нам уже 14, усе було, ніби учора», — каже Марія Чура — репетитор.
«Я не бачила людей настільки відданих своїй роботі, але, знаєте, це захопило і нас… Хочеш зробити, як краще для кожного, не відчуваєш утоми під час роботи для дітей», — каже Людмила Чура— художник по костюмах.
Секрет колективу «Клерико» — у любові старших до своєї роботи та бажанні зробити все для своїх вихованців.
Вітаємо багатодітну родину «Клерико» з їх 14-тим днем народження!