02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Катерина Прищепа — серед чемпіонок

3

Влас. інф.
ФОТО — соц. мережі

14 листопада на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи перемогу отримали українські волейболістки. У фіналі із збірною Російської Федерації українки з рахунком 3:2  вибороли золоту нагороду  та завоювали паралімпійську ліцензію на Ігри в Ріо-де-Жанейро.
Ця новина стала приємною несподіванкою для жителів Вишгородщини ще й тому, що у жіночій збірній України грає наша землячка Катерина Прищепа із смт Димер. Зустрічали Катю в аеропорту рідні та друзі, не стримуючи емоцій, із гордістю.
Ціна цього золота — надзвичайно важка і в такій самій мірі важлива. До нього українки йшли впродовж усього чемпіонату Європи, що проходив з 7 по 15 листопада у словенському місті Подчетртек.
Нашим дівчаткам вдалось обіграти команди Угорщини, Фінляндії у своїй підгрупі, та у чвертьфіналі — команду Нідерландів.
Фінальна гра з росіянками була також напруженою і важливою, адже вона була не лише за титул чемпіонів Європи, але й за отримання паралімпійської ліцензії.
На попередніх чемпіонатах завжди лідером була голандська команда. Українська жіноча команда вперше виборола золото. Тренери попрацювали на результат — і гра нашої команди принесла всесвітню славу Україні й Вишгородщині.
Вітаємо наших чемпіонок!