31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Олексій Момот склав присягу міського голови. Секретарем міської ради обрали Тетяну Бражнікову

Марина КОЧЕЛІСОВА
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»,

12 листопада у великій залі адмінбудинку відбулися аж дві сесії: районної і міської рад нового, сьомого скликання. О 15-ій годині голова міської виборчої комісії Микола Терновий оголосив про вступ до виконання повноважень Вишгородського міського голови Олексія Момота — і новий мер міста під оплески у залі склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та зайняв місце головуючого у президії.

Далі 33 міські депутати (див. перелік — на стор. 2-3 газети «Вишгород» № 46 від 12.11.2015 р. та уточнення на стор. 3 цього номера) урочисто отримали свої мандати (відсутній був лише Микола Кравченко), затвердили порядок денний, обрали лічильну комісію і приступили до обрання секретаря міської ради.
Мер висунув кандидатуру Марини Мельник («Солідарність»), за яку проголосували 17 депутатів (33 + міський голова). 17 висловилися проти.
Після 15-хвилинної перерви для збору підписів за іншу кандидатуру на секретаря найбільша міська фракція (БПП) знову висунула Марину Мельник. Тепер уже були проти 18 із 34 депутатів. Богдан Руденок (Радикальна партія Олега Ляшка) запропонував кандидатів від фракцій висувати за більшістю мандатів. Врешті вирішили включити на голосування та по черзі висувати за таким списком:
Дмитро Корнійчук (Радикальна партія Олега Ляшка), Тетяна Бражнікова («Самопоміч»), Юрій Городиський («Свобода»), Трохим Іванов («Батьківщина»), Олег Кучмій («Воля»), на представнику від БПП наполягав Олександр Семенов.
Після 10-хвилинної перерви ЗА Дмитра Корнійчука проголосували 17 депутатів, ПРОТИ — 16. Наступна за списком (це було четверте голосування) Тетяна Бражнікова отримала 19 голосів підтримки (проти були 14) і стала секретарем міськради. У свої повноваження вона вступить через 15 днів, необхідних для спецперевірки посадових осіб.
Далі було затверджено склад і голів шести постійних комісій міськради (повний текст рішення див. на офіційному сайті Вишгородської міськради та на сайті газети «Вишгород» www.vyshgorod.in.ua):
Комісія з питань планування та формування бюджету міста (Корнійчук Дмитро В’ячеславович, Парчук Валентина Григорівна, Руденок Богдан Михайлович, Шубко Інна Василівна; голова — Шубка Віктор Вікторович).
Комісія з питань законності, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету (Кравченко Микола Миколайович, Круковець Владислав Вадимович, Булгакова Ганна Володимирівна; голова — Баланюк Олександр Іванович).
Комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Валерій Виговський, Володимир Лісогор, Максим Макаренко, Олексій Поліщук, Андрій Сербін, Анатолій Шока; голова — Юрій Городиський).
Комісія з питань Стратегії розвитку міста, будівництва, транспорту та зв’язку (Юрій Колодзян, Олег Кучмій, Марина Мельник, Михайло Підвисоцький, Олексій Ростовський, Олександр Семенов, Олександр Шамота; голова — Сергій Пінчук).
Комісія з питань комунального господарства, благоустрою міста (Юрій Дрьомін, Олександр Клавдієнко, Валерій Костюченко, Олена Лісогор; голова — Юрій Попов).
Комісія з гуманітарних питань та міжнародних відносин (Тамара Войтович, Трохим Іванов, Віталій Сардак; голова — Олексій Черняхівський).
Насамкінець засідання депутат Юрій Городиський нагадав про 8-9 незакритих округів, за якими треба закріпити депутатів. А головуючий — міський голова Олексій Момот озвучив порядок денний наступної сесії та дав коротке інтерв’ю місцевим та обласним ЗМІ.

Олексій МОМОТ: — Я ще не заходив до свого робочого кабінету, але робота вже проводилась. З чого почну? Із втілення в життя програм, які я декларував іще депутатом. Перші кроки — це затвердження штатів і заступників міського голови, складу міськвиконкому. А з бюджетної сесії почнемо прозорий розподіл бюджету, землі, порядок оренди майна, прибирання територій.
Намагатимемось повернути довіру громадян, бо ж половина населення міста не прийшла на вибори. У складі нової ради вісім партій — всі налаштовані на співпрацю, є закон, посадові обов’язки.

Тетяна БРАЖНІКОВА: — Рішення депутатів для мене було неочікуваним. Всім спасибі, налаштована на конструктивний діалог і співпрацю.
Бражнікова Тетяна Олексіївна народилась 1981 р. у м. Вишгороді. Після закінчення ЗОШ № 1 навчалась у Фінансово-правовому ліцеї та Фінансово-правовому коледжі при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, в якому отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» і кваліфікацію спеціаліста права.
Займала різні посади за фахом у державних і приватних підприємствах. Із вересня 2012 р. — співзасновник, а із травня 2014 р. по теперішній час — директор ТОВ «Юридичне бюро «Претор Партнерс».
Член ПП «Об’єднання «Самопоміч», громадська активістка, котра популяризує здоровий спосіб життя, зокрема, плавання.
Не одружена, виховує двох дітей.