06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Звернення «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» до представників усіх демократичних сил, обраних до Київської обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року

Шановні колеги!

Минулі вибори завершили перезавантаження влади в Україні.

Більшість виборців Київщини віддали свої голоси проєвропейським демократичним політичним силам, мета яких – проведення структурних реформ у суспільстві, підтримка реальної децентралізації, поліпшення рівня життя кожного українця. Такийсвідомийвибір говорить про високийрівеньгромадянськоївідповідальностінашогосуспільства.

Ми, як Київська обласна територіальна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка отримала найбільшу кількість голосів виборців на місцевих виборах у нашому регіоні, закликаємо депутатів від ВО «Батьківщина», «Об’єднання Самопоміч», ВО «Свобода» таінших демократичних сил, представлених у новій Київській обласній раді, об’єднатися в широку коаліцію, стати провідниками інтересів жителів Київщини, консолідувати свої сили заради продуктивної роботи та проведення подальших позитивних змін у Київському регіоні.

У наших силах зробити все для того, аби відбувся відкритий діалог між партіями, які отримали вотум довіри наших виборців, аби ми змогли спільно розробити програму дій для рішучої боротьби з корупцією, розвитку економіки регіону, підвищення соціальних стандартів та якості життя населення.

Широка проукраїнська коаліція, заснована на принципах чесності та відповідальності, – це те, чого очікують від нас сьогодні жителі Київської області. Тільки згуртувавшись, ми зможемо ефективно працювати в інтересах Київщини.

Ми не конкуренти за голоси виборців – ми колеги, ми можемо створитиєдину команду, що візьме на себе відповідальність за проведення реформ у Київській області, за їх результат.

Голова Київської обласної територіальної організації

політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 Лев Парцхаладзе