21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

МОЛОДІСТЬ ЗАПРОШУЄ НА ХАКАТОН!

“Молодість” змінила стиль візуалізації і змінює стиль подачі себе. Ми хочемо представити це в новій формі медійного проекту, який буде висвітлювати не тільки діяльність фестивалю, але й стане повноцінним ресурсом про кіноіндустрію з особливим акцентом на українське кіно.

Тому ми запрошуємо всіх  бажаючих приєднатися до цього процесу створення проекту у формі Хакатону: унікальної можливості за 24 години отримати максимум якісних напрацювань, реалістичних ідей і сучасних моделей.

Хакатон стане повноцінним майданчиком для розвитку власного медійного стартапу у співпраці з “Молодістю”. Він допоможе оцінити свої сили і конкурентність, отримати консультації від фахівців медіа-ринку та перевірити себе на міцність. “Молодість” надає підтримку у вигляді фінансування проекту у розмірі 25000 грн і власні майданчики для початкової реалізації, а учасники – можливість створення та розвитку власного проекту. Брак якісного контенту в нових, прийнятних для сучасного світу діджитал-формах на цю тематику власне і спонукав нас до проведення цього Хакатона.

Сучасні медійні канали не стоять на місці, з’являються все нові й нові способи проявити себе, і ми не обмежуємо учасників у їхньому виборі, шукаємо нові форми комунікації та взаємодії як з глядачем, так і з читачем.

Для всіх бажаючих взяти участь у Хакатоні обов’язковою умовою є наявність заздалегідь сформованої команди з профільних фахівців (пріоритетні напрямки: дизайнери, креативники, it-спеціалісти, копірайтери, журналісти, кінокритики, маркетологи, а також певних напрацювань за тематикою Хакатона, оскільки журі по закінченні буде оцінювати не тільки концепцію проекту, а й готові прототипи.

Докладніше з регламентом проведення Хакатона можна ознайомитися тут:

Для того, щоб взяти участь, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму

Дати проведення: 16-17 жовтня

Місце проведення: Film.ua, Закревського 22

Участь у хакатоні – безкоштовна.

Таймінг заходу:

16 жовтня:

15.00 – збір учасників, реєстрація;

16.00 – вступне слово, інструктаж;

16.30 – початок роботи над проектами;

22.00 – проміжні підсумки, індивідуальна консультація команд.

17 жовтня:

10.00 – друга індивідуальна консультація

15.00 – презентація проектів

16.00 – нагородження

16.20 – закриття

Призи:

1 місце – можливість реалізації проекту на базі медіа-майданчиків «Молодості» (Фейсбук, Сайт), акредитації на фестиваль, грошовий приз у розмірі 25 000 грн. на розвиток проекту;

2 місце – акредитації на фестиваль, сувенірна продукція;3 місце – сувенірна продукція.

На території місця проведення необхідно перебувати 24 години. Учасники забезпечуються харчуванням, обладнаними місцями для роботи, високошвидкісним доступом в інтернет. Усі питання за адресою [email protected].