09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Добрий спомин нашої пам’яті

4

Сергій ПОЛІЩУК, головний редактор журналу «Шкіпер», офіційного інформаційного партнера Вітрильної федерації України

25 років тому вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва (КПДЮ) започаткували на Київському морі в рідному яхт-клубі вітрильницьку регату крейсерсько-перегонових яхт «Добрий спомин», присвячену яхтсменам і морякам, які пішли з життя, але не з нашої пам’яті.
Згодом змагання стали наймасовішими в Україні. Регату було внесено до календаря Всеукраїнських змагань Вітрильної федерації України. Зазвичай, у ній бере участь понад 50 крейсерських яхт з Києва, Славутича, Вишгорода, Українки, Переяслава. Після перегонів яхтсмени вшановують пам’ять друзів та однодумців, яких немає з нами.
Регата традиційно починається на Київському морі в яхт-клубі КПДЮ. Потім, у наступні вихідні, естафету приймає Київський міський крейсерський яхт-клуб, в якому проходить заключний етап змагань.
Так, у п’ятницю, 2 жовтня, з 19:00 до 21:00 — контрольний огляд яхт та реєстрація учасників.
А в суботу, 3 жовтня, о 10:00 — урочисте відкриття Регати II, брифінг шкіперів; об 11:00 — старт у затоці Берковщина (нижче Південного мосту у разі наявності учасників з високими щоглами), фініш – у Київському міському крейсерському яхт-клубі (нижче Південного мосту у разі наявності учасників з високими щоглами).
У неділю, 4 жовтня, о 10:00 — старт у затоці Берковщина (буй №118), фініш – у цій же затоці або нижче Південного мосту; 14:00 – урочисте закриття та нагородження переможців Регати II і змагань крейсерських яхт «Добрий спомин 2015» (Київський міський крейсерський яхт-клуб).