05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наша черга піклуватись про них

5

Валентина Яковенко, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

1 жовтня ми відзначали особливе свято – День людей похилого віку. Вшанували ветеранів міста, засвідчивши свою до них повагу, представники міської і районної влади, благодійники, молоде покоління.
Тож актова зала Вишгородського міського Центру творчості «Джерело», куди гостинно запросили гостей, розквітла посмішками на обличчях людей, яких торкнулися роки.
Усі вони – сивочолі і вже не такі прудкі, як колись. Але в їхніх очах горять живі іскорки, бажання бути корисними і потрібними у суспільстві. Про це свідчили й виступи хору «Ветеран Вишгорода» під керівництвом Ганни Покровської, у репертуарі якого – пісні їхньої молодості.
Долі цих людей дуже схожі. Про кожного можна писати роман чи повість. І то буде хвилююча розповідь про стійкість і мужність, працьовитість і відданість громадському обов’язку. Адже все, що оточує нас, – міста і села, заводи і фабрики, безкраї поля – це результат їхньої невтомної праці.
І, звісно, кожна родина тримається на любові і пам’яті старшого покоління. Ці люди передають своїм онукам і правнукам життєвий досвід, об’єднуючи роки в єдиний безперервний ланцюг. І тепер – наша черга піклуватись про них.
Вітаючи «винуватців» свята, про це говорили в. о. Вишгородського міського голови Марія Решетнікова, її заступник Олександр Ростовцев, голова районної ради Ірина Побідаш, президент Благодійного фонду святої Ольги Володимир Малишев, голова ВГО «Молода Країна» Андрій Пещерін. До речі, він ніколи не забуває про потреби літніх людей. Так, і на цьому святковому зібранні бурхливі оплески та схвальні вигуки в залі викликало повідомлення про те, що у передвиборчих програмах Олександра Горгана та Андрія Пещеріна є зобов’язання добиватися комунального транспорту. Андрій Пещерін пообіцяв поклопотатися і про ветеранську аптеку та частково облаштувати приміщення міської ради ветеранів.
А в. о. міського голови Марія Решетнікова порадувала звісткою про те, що пошиття костюмів для хору — коштами міськради.
Вітали ветеранів і наймолодші учасники свята – колектив «Домісолька» Центру творчості «Джерело». Його керівник Ганна Покровська чудово поєднує роботу музичного напрямку з дітьми і ветеранами. Тож її юні вихованці розвеселили піснями, виконавши «Золоте весілля», «Гумореску», «Пісню про маму».
Озвучив свято Юрій Дружинський, автор сценарію – культорганізатор Анна Франко (ЦТ «Джерело»).