28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ішлося про підготовку до виборів, сесій і зими

Влас. інф.

На черговій щотижневій апаратній нараді у в. о. Вишгородського міського голови Марії Решетнікової обговорювали три важливі для міста питання. Ішлося про підготовку до виборів 25 жовтня, до сесій міськради і зими. Також обговорили вручення продуктових наборів лежачим одиноким літнім вишгородцям, відзначення Дня вчителя та проведення VII фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова».

Стосовно виборів звернули увагу ЗМІ на те, що будь-яка інформація щодо/від кандидатів у депутати різних рівнів вважається агітацією і має друкуватися лише на платній основі. На міській виборчій комісії та 12-ти виборчих дільницях міста має бути відповідне забезпечення. За попередньою інформацією зав. оргвідділом Юрія Ткалича, насамперед треба оновити аптечки й ліхтарі, обладнати приміщення вогнегасниками тощо.
На порядку денному наступних сесій — розмежування повноважень міської та районної архітектури, проекти рішень по вул. Ю. Кургузова, зонінг, програма «Теплий під’їзд» (заміна вікон на енергозберігаючі та утеплення фасадів), затвердження проектів землеустрою родинам загиблих у АТО. Не пізніше 15-18 жовтня (після районної сесії) має відбутися позачергова сесія міської ради (про зміни до бюджету), що розгляне питання трансферів.
Оскільки, за вимогами нового законодавства, міський бюджет-2016 р. має бути прийнятий до нового року, начальник фінансово-бухгалтерського відділу апарату виконавчого комітету Вишгородської міської ради Наталія Сакевич нагадала, що до 15 жовтня ц. р. усі міські комунальні підприємства мають надати програми розвитку на 2016 рік.
Заступник міського голови Олександр Ростовцев інформував про поточні роботи та підготовку до зими.
Так, із 22 по 29 вересня здійснено, а з 29 вересня по 6 жовтня триває вивезення будівельного та негабаритного сміття по вул. Київській, 2, 4, 8, 12, 5, 9, 11, 18, 20; В. Симоненка, 1, 1-а, 1-б, 2, 3, 4, 4-а, 5; М. Гриненко, 1, 1-а; Шкільній, 7, 7/1; Луговій, 3; Дніпровській, 2, 4, 6, 5, 9, 11, 7; Набережній, 8, 12, 6-а, 4; Н. Шолуденка, 6-а, в, г, 3, 5, 6, 7; просп. І. Мазепи, 10, 12, 2, 6, 1, 3, 5-7; просп. Т. Шевченка, 5, 7, 9; вул. Б. Хмельницького, 1, 3-5, 6, 9; М. Грушевського, 1, 2, 5, 6, 7, 12. За цими ж адресами косять траву, вивозять гілля і листя. Місця загального користування прибирають на вул. Набережній, Київській, Н. Шолуденка, М. Грушевського, Межигірського Спаса.
Вся наявна у КПЖ і КГ техніка — у справному стані. В цьому році закуплено додатково КДМ для солі. Крім того, продовжується тендер на закупівлю ще двох одиниць техніки. Для забезпечення безпеки у місті відбулися відповідні робочі зустрічі та підготовлено договори на встановлення 5-6 відеокамер спостереження на центральних вулицях міста, перехрестях та автомагістралях. Підготовлено договори на поставку солі і піску.
Із розглянутих питань усім службам і відповідальним особам надано відповідні доручення.