29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів

За минулий тиждень по Київській області прийнято найбільше рішень щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів — інформує Держгеокадастр України.

Зокрема,протягом першого тижня вересня в Україні прийнято 1 тис. 313 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих. Найбільше рішень прийнято у Київській області — 542.

Також за цей період для учасників АТО було затверджено 420 проектів землеустрою, з них найбільше на Київщині — 174.

Нагадаємо, наразі територіальними органами у Київській області зарезервовано понад 2 тис. га земельних ділянок для передачі у власність учасникам антитерористичної операції. З їх переліком, а також з ходом оформлення цих земель військовими можна ознайомитись за посиланнямhttp://kyivoblzem.gov.ua/faqs.php?page=2908

Також, як зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Київській області Анатолій Шумський, наразі спільними зусиллями центральних та місцевих органів влади триває робота із надання учасникам АТО дешевих довгострокових кредитів для будівництва житла на цих ділянках.

Ви отримали це повідомлення, оскільки ви підписані на групу «Прес-служба Держгеокадастру Київської областi» у Групах Google.

Щоб скасувати підписку на цю групу та більше не отримувати повідомлень із неї, надішліть електронний лист на адресу[email protected].

Щоб опублікувати допис у цій групі, надішліть електронний лист на адресу[email protected].

Щоб переглянути це обговорення в мережі, відвідайте сторінкуhttps://groups.google.com/d/msgid/kyivland2015/10cf0ccb-cae7-41cc-8b1b-6bb1ad17f24d%40googlegroups.com.

Щоб отримати доступ до інших параметрів, перейдіть за посиланнямhttps://groups.google.com/d/optout.