09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вшанували патріотів

DSC01907

Влас. інф.
ФОТО — Галина МАКАРЕНКО, спеціально для «Вишгорода»

Напередодні Дня Незалежності хвилиною мовчання та підняттям Державного прапора наше місто вшанувало загиблого на Майдані під час Революції Гідності Ігоря Пехенька, полеглих на Сході України Дениса Ханчича, Євгена Єрмакова, Костянтина Непопа та Миколу Чердловського.
До їхніх портретів на головній площі міста (біля адмінбудинку) Вишгородська громада поклала квіти. Виконуюча обов’язки Вишгородського міського голови Марія Решетнікова та члени апарату міськради поспілкувались із рідними полеглих героїв.
— У переддень свята Незалежності від імені міськвиконкому хочу подякувати Вам за підтримку Вашого чоловіка в його найважчий час, за терпіння і жертовність, — звернулась Марія Решетнікова до дружини загиблого героя Миколи Чердловського Тетяни. — Саме таким героям, як Ваш чоловік, ми завдячуємо, що Україна незалежна.

Марія Степанівна вручила Тетяні Вікторівні квіти, Подяку та матеріальну допомогу: «Це найменше, що можемо зробити для Вашої родини. Якщо є якісь потреби, звертайтесь, ми не залишимо Вас наодинці з Вашими проблемами».
У Миколи Чердловського залишилась донечка Єва, яка цього року піде у перший клас, і підтримка сім’ї, звісно ж, не завадить. У Тетяни Вікторівни на очах сльози — вона збентежена увагою, як і спогадами: біль від втрати невигойний, його тамує хіба що посмішка дочки. І заради цієї посмішки треба жити!
Зустрілись цими днями представники міськради і з батьками загиблих героїв.
— Юрій Миколайович та Лариса Геннадіївна Ханчич, Сергій Григорович та Олена Петрівна Єрмакови, Віра Георгіївна Непоп, Надія Степанівна Пехенько — батьки наших полеглих земляків. Ми низько вклоняємось Вам за батьківську підтримку, терпіння і жертовність. Синів Ваших не повернути з поля бою, але вони загинули недаремно — вони захищали незалежність України, мир у нашому спільному домі, — такі слова адресувала Марія Решетнікова згорьованим батькам, дякуючи за виховання синів-патріотів. Марія Степанівна, заступники Вишгородського міського голови Олексій Рачинський та Олександр Ростовцев вручили їм квіти, Подяки міськради та матеріальну допомогу.
Відзначено Подяками міськради і учасників антитерористичної операції, які повернулись зі Сходу України з пораненнями, — Юрія Городиського, Олега Гриненка, Юрія Цеса, Валерія Трєскіна, Олександра Литвина та Олександра Вертеля. За святе почуття відваги і самопожертви в боях за незалежність України, за вірність присязі народу України, високе почуття патріотизму.
Тільки любов до рідної землі, переживання за долю рідних і близьких гартує чоловіка, спонукає воїна на героїчні вчинки. Вони нічого не чекають навзаєм, але давайте, принаймні, хоч подякуємо їм за їхню самопожертву, за їхнє уміння відмежуватись від байдужості посадовців та гендлювання бюрократів волонтерською допомогою і посвідченнями… Вони бачать тільки народ. І народ наш український вартий того, щоб його боронити…

DSC01876

DSC01884

DSC01891

DSC01896

DSC01909

DSC01912