09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У неділю під Києвом пройде останнє велотренування перед гонкою VR120 Race

photo-MykolaKosenko

photo-YaroslavVedmid

VR120 start dai

У неділю, 23 серпня, відбудуться останні недільні велотренування VR120 в супроводі ДАІ у Вишгородському районі Київської області.

Організовані велотренування VR120, які стартують на околиці Києва, проводяться на чудових дорогах Вишгородського району вже ціле літо. 23 серпня відбудеться останнє тренування, на якому можна буде пройти медкомісію для участі в шосейних велоперегонах VR120 Race 30 серпня, організовані разом з Федерацією велоспорту України.

На тренуванні аматори і професіонали шосейного велоспорту рухаються під постійним супроводом спецавтомобіля ДАІ та автобуса велотехнічної підтримки Brobikes усі 120 км дистанції.

Як відомо, в Україні бракує не лише велосипедних доріжок у містах, але й безпечних умов на дорогах для велоспортсменів-любителів, які тренуються на трасах. На тренування VR120 щонеділі приїжджає близько 100 велоспортсменів. Нагадаємо, у велотренуваннях у Вишгородському районі час від часу бере участь посол США Джеффрі Пайєтт.

Умови участі: Участь у тренуваннях VR120 для велосипедистів є безкоштовною, однак велосипедисти можуть зробити добровільний благодійний внесок, який іде на встановлення світлодіодних знаків у тих селах Вишгородського району, що потерпають від частих наїздів автомобілів на пішоходів на переходах у темний час доби.

Опис дистанції: Старт тренувань — на КП ДАІ на виїзді з Києва по вул. Богатирська, 32-Е. Від КП ДАІ до смт Димера велоколона їде в помірному темпі (не більше 33 км/год). У Димері велосипедисти роблять зупинку, де для них організовано смачне частування пирогами і булочками від Першого столичного хлібзаводу. На дистанції Димер–Сухолуччя (до воріт колишньої мисливської резиденції ВіктораЯнуковича “Акація” біля Сухолуччя і назад) учасники тренувань їдуть уже на швидкості від 35 до 60 км/год. Після відпочинку в Димері, де облаштовано пункт харчування, велосипедисти колоною повертаються на КП ДАІ.

Організатори: Організатором літньої серії організованих велотренувань VR120 виступила Вишгородська районна державна адміністрація, партнерами заходу є Вишгородське районне відділення ДАІ, Федерація триатлону України, ВРГО “АпТаун”.

Розклад велотренування VR120 23 серпня:

7.00 — початок роботи медичної комісії для участі в шосейних велоперегонах30 серпня
7.30 — початок реєстрації на тренування (заповнення анкет)
7.50 — брифінг організаторів або тренерів (плюс докладна інформація про VR120 Race)
8.00 — старт колони
8.50 — прибуття в Димер на пункт харчування
9.00 — початок тренування за індивідуальною програмою
11.00 — виїзд на Київ
12.00 — прибуття на місце старту (КПП ДАІ на вул. Богатирська, 32-E)

Попередня акредитація для представників ЗМІ обов’язкова (тел. 097 793 05 69, [email protected])