24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Дій від серця» у військових шпиталях

MolodistIFF

18 серпня у клінічному військовому шпиталі Дніпропетровська, а 20-го — у миколаївському військовому шпиталі відбувся черговий некомерційний кінопоказ в рамках акції «Дій від серця», приуроченої до Дня Незалежності України.  

Акцію «Дій від серця» ініційовано командою Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». На волонтерських засадах долучилися друзі та партнери фестивалю. Організатори мають на меті надати моральну та психологічну підтримку пораненим бійцям АТО, що перебувають на реабілітації у шпиталях.

На черзі – Одеса (22 серпня — Військово-медичний клінічний центр південного регіону) та Київ. Бійцям покажуть фільм «Форрест Гамп»Роберта Земекіса, який вийшов на екрани 1994 року та став тріумфом режисера. Стрічка отримала 38 нагород, у тому числі 6 премій «Оскар», ставши щасливим квитком у кар’єрі виконавця головної ролі Тома Генкса).

Користуючись нагодою, організатори акції висловлюють подяку усім небайдужим друзям та партнерам, які на волонтерських засадах долучилися до акції: Спілці ветеранів АТО і особисто Кушніру Андрію Віталійовичу, Товариству сприяння оборони України, Міністерству Оборони України, компанії RentMedia, Міжнародному фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA за наданікороткометражні фільми, Іщуку Олегу, а також компанії ВОЛЯ.

Більше світлин тут: Харків Дніпропетровськ