09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Відкриті прийоми та кол-центр проти побутової корупції

217

218

219

220

221

222

223

Прес-служба Л. Парцхаладзе

Влада не повинна вирішувати проблеми жителів області у закритих кабінетах, необхідний прямий діалог з населенням для розуміння потреб того чи іншого регіону. Про це під час виїзного відкритого прийому громадян 18 серпня у смт Калинівка Броварського району заявив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

«Я хочу ввести постійну практику такого спілкування з жителями Київської області, аби це було прозоро і відкрито, а не в закритих кабінетах, як усі звикли. Необхідно повністю змінювати систему спілкування влади з населенням. Ми будемо проводити такі виїзди якомога частіше і в усіх районах області», — сказав Лев Парцхаладзе.

За словами політика, люди на місцях найбільше переймаються соціальними проблемами. «Людей хвилюють соціальні питання, екологічна ситуація, рівень зарплат і ціни на продукти, комунальні тарифи. Наше завдання — забезпечити гідний рівень життя», — зазначив він.

Зі свого боку Лев Парцхаладзе пообіцяв, що вже незабаром у області запрацює єдиний «call-центр», куди громадяни можуть звертатися будь-яким зручним для них способом, а також отримають можливість дистанційно відстежувати, на якій стадії розгляду знаходиться подана заява. «Ми хочемо побачити проблеми людей, почути їх, розібратися з ситуацією на місці. Влада повинна бути доступною, а її дії зрозумілими», — зазначив він.

Під час прийому в Калинівці жителі підняли питання щодо складної екологічної ситуації, процесу об’єднання територіальних громад, ремонту доріг, встановлення освітлення, облаштування зупинок, завищених комунальних тарифів, якості питної води.

«У нас склалась ситуація, коли чиновники звикли не брати на себе відповідальність за вирішення проблем, не працювати на результат. Несумлінність, зловживання у роботі — ми повинні перемогти цю побутову корупцію. Коли будуть рішення, будуть зміни, тоді буде справжня довіра населення», — підсумував Лев Парцхаладзе.

На прийомі також були присутні народний депутат України Павло Різаненко, керівництво Броварського району, керівники управлінь та відділів районної та обласної держадміністрацій, представники громадських організацій, актив місцевої громади.