31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Жінки не поступалися чоловікам

3

Микола ГОРОВИЙ, директор КП «Управління фізичної культури і спорту Вишгородської міської ради»

У рамках святкування Дня Вишгорода відбулися спортивні змагання з пляжного футболу, які розпочалися о 12:00 на набережній Київського водосховища біля озер «Бегемотики».
Попри спекотну погоду, у змаганнях взяли участь вісім команд, переважно — з Вишгорода, хоча завітали і гості з Нижчої Дубечні. Перемогу отримала команда з Вишгорода «Інделект».
Паралельно на волейбольному майданчику бази віндсерфінгу змагалися у парному пляжному волейболі. Охочих пограти виявилося достатньо — 15 команд кілька годин під пекучим сонцем виборювали перемогу. Особливо приємно було спостерігати за жіночими командами, котрі під час гри ні в чому не поступалися чоловікам.
У другій половині дня в акваторії водосховища пройшла вітрильна регата. А на базі КДЮСШ відбулися змагання з великого тенісу.
Вінцем спортивного дня стала зустріч футболістів — ветеранів Вишгорода та Вишгородського району на стадіоні «Енергетик». У результаті запеклої боротьби перемогла команда господарів із рахунком 3:4. Нагороди кращим гравцям вручив депутат Київської обласної ради Олександр Приходько.
Управління спорту Вишгородської міської ради дякує за підготовку та організацію змагань виконкому міськради та підприємцям, які надали спонсорську допомогу.