30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ПЛАСТ запрошує у гості

Уже майже тиждень на мальовничих берегах Дніпра  в районі Вишгорода триває ознайомчий табір «Знайомтесь: Пласт». Він створений для тих, хто хотів би приєднатися до Національної Скаутської Організації України – Пласт. Бажаючими дізнатися про життя в природі, зануритися в неймовірну пластову атмосферу виявилися не лише вишгородчани, а й мешканці району.

Протягом семи таборових днів досвідчені пластуни з Вишгорода, Ірпеня та Києва ділилися знаннями, уміннями, спогадами та чаром пластування. Учасники мали можливість навчитися виживати без звичних благ цивілізації, в’язатитаборовіспоруди (браму, стіл, щоглу тощо), куховарити в польових умовах, надавати першу медичну допомогу. Звичайно, що не обійшлося і без розваг: пісень, танців, бансів, ігор, квестів, сюрпризів, нічних сполохів, романтичних ватр. А родзинкою стала можливість навчитися ходити на каяках (спортивних човнах), про що професійно інструктував один із учасників табору Владислав Корінний.

У неділю 9 серпня табір відкрив свою браму для гостей і дозволив долучитися до  пластового життя усім охочим, серед яких були як дорослі, так і діти. Ця подія збігалася з Днем міста Вишгорода і була чудовою нагодою для присутніх перенестись до княжих часів у цікавому квесті, а на вечірній ватрі стати глядачами імпровізованих виступів учасників табору.

В іграх і забавах пластуни й охочі до Пласту не забувають про тривожні події в Україні, тому спільно плетуть маскувальну сітку для потреб АТО. Метою табору є бажання розвинути пластову діяльність у Вишгородському районі. Це вдалося завдяки активній підтримці Вишгородської райдержадміністрації, а також зусиллями місцевих пластунів. Сподіваємося, що такі акції будуть проходити й надалі, щоб пластовий рух, ідея, які наразі є такими актуальними, поширювалися серед української молоді та змінювали нашу країну на краще.