01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Крадіжок і ДТП побільшало

Павло ПАНФЬОРОВ, начальник РВ ГУ МВС у Київській області

Із 29 липня по четверте серпня на Вишгородщині зареєстровано 17 крадіжок майна, три тілесні ушкодження, 13 дорожньо-транспортних пригод (дві особи постраждали), вісім повідомлень про погрози громадянам, вісім— про пошкодження майна, п’ять — про вчинення насильства в сім’ї і два — про шахрайські дії.

Із 5 по 11 серпня крадіжок майна було 11, четверо громадян повідомили про тілесні ушкодження, що призвели до короткочасного розладу здоров’я, семеро — про погрози і шестеро — про пошкодження майна, двоє громадян скаржилися на насильство в сім’ї, один повідомив про шахрайські дії; зареєстровано також два факти незаконного зберігання наркотичних засобів та 29 ДТП.

Так, 30 липня до міліції звернувся гр. В. з тим, що, переданий для ремонту його автомобіль марки «Ауді», проданий невідомій особі.

Першого серпня з підсобного приміщення в с. Глібівка викрадено електроінструмент, а в с. Нижча Дубечня житель Києва скоїв ДТП, не впоравшись із керуванням мопеду «Ямаха».

П’ятого серпня у с. Володимирівка п’яний місцевий житель наїхав на моторолері на електроопору. Горе-водія доставлено в лікарню.

Працівниками Вишгородського РВ вживаються заходи, спрямовані на попередження та розкриття злочинів, охорону громадського порядку.