У вправах на паралельних брусах: Олег Верняєв — найкращий
Влас. інф
ФОТО — соцмережі
Українець Олег Верняєв здобув «золото» у вправах на паралельних брусах на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, що проходить у Кванджу, Республіка Корея. Переможний результат спортсмена: 16.000.
Окрім цього, Олег Верняєв, 7 липня, виграв ще дві медалі Універсіади. У вільних вправах спортсмен здобув «срібло», а у вправах на кільцях став третім.
Нагадаємо, 5 липня Україна завоювала першу нагороду на Всесвітній Універсіаді-2015. Найвищу нагороду здобув плавець Сергій Фролов.
Всесвітня Універсіада-2015 проходить з 4 по 14 липня. Упродовж 11 днів будуть розіграні 272 комплекти нагород у 21 виді спорту.
Український кубок Європи з багатоборств
Влас. інф.
ФОТО — соцмережі
У командному заліку збірна Україна посіла четверте місце.
Українка Аліна Фьодорова здобула перемогу в Кубку Європи з легкоатлетичних багатоборств. Турнір Суперліги 4-5 липня відбувався в Обані (Франція).
За підсумками семи видів Фьодорова набрала 6 278 очок, які стали її особистим рекордом. Інна Синиця посіла 22-у сходинку, Анастасія Мохнюк — 23-тю.
У змаганнях десятиборців Олексій Касьянов став другим (8 105 очок). Переміг росіянин Ілля Шкуреньов. Сергій Ярохович в Обані став 21-м, Василь Іваницький — 22-м.
У командному заліку Україна посіла четверту сходинку і зберегла право на виступ у Суперлізі.
«Золото» та «бронза» на чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства — наші
Влас. інф.
ФОТО — соцмережі
Блискучі результати продемонстрували українські спортсмени на світовій першості із сучасного п’ятиборства, яка 5 липня завершилася у Берліні.
В індивідуальних змаганнях Павло Тимощенко впевнено підтвердив свій статус топового п’ятиборця світу та з результатом 1 477 залікових балів здобув золоту медаль. Крім того, ще один українець — Андрій Федечко — приніс Україні бронзову нагороду (1463 очок).
Найвищу нагороду у XXVIII Всесвітній літній Універсіаді здобув плавець Сергій Фролов. У фіналі 800-метрівки вільним стилем із результатом 7 хв 50, 28 с
він випередив срібного призера Джея Стевена Джона Лелліотта з Великої Британії (7 хв 50,97 с) та японця Аяцугу Хіраї (7 хв 52,77 с), якому дісталася «бронза».