21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Огляд міста

(2)25.06

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

25 червня в. о. Вишгородського міського голови, секретар міської ради Марія Решетнікова, її заступники Олександр Ростовцев та Олексій Рачинський, начальник відділу містобудування та архітектури Вишгородської міськради Тетяна Зайченко та директор Вишгородського міського комунального підприємства «Водоканал» Георгій Чебан здійснили чергову виїзну комісію з огляду міста.
Зокрема — перевірку нового самопливного каналізаційного колектора, змонтованого ДБК «Партнер», забудовником ЖК «Ярославичі» (від вул. Ю. Кургузова, 1-а, 1-б до «Будмаркета» на вул. Київській). Перевірено і стан каналізаційних колодязів.
Запитань щодо якості виконаних робіт і дотримання технічних умов у ВМКП «Водоканал» немає. Самопливний колектор передано місту.
Перевірили і те, як іде реконструкція площі біля БК «Енергетик» (ФОТО на стор. 3), розпочата Віктором Решетняком. Зокрема, щодо оформлення і ремонту фонтану говорили з архітектором Василем Климиком, автором цієї малої архітектурної форми.
Дитячий ігровий комплекс на Бегемотиках — складова благоустрою набережної Київського водосховища. Це лише частина із задуманого В. Решетняком. НА ФОТО внизу: 2 липня 2015 р. на Бегемотиках, зліва направо: заступник Вишгородського міського голови Олександр Ростовцев, голова Громадської ради Ігор Тихан, міський депутат-мажоритарник Віталій Кутаф’єв обговорюють найближчі плани.
***
КПЖ і КГ здійснює санітарну очистку міста в робочому режимі. За день сміттєзбиральна машина робить дві ходки та вивозить 90-95 куб м сміття з контейнерів. Щодня прибирають вулиці міста техніка і бригада дорожніх робочих.