31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Мер помер

«De mortuis aut bene, aut nihil»

ЯК?

…Події розвивались швидко. Десь 10 червня стало відомо, що у мера інсульт і він частково паралізований. Його переводять до Київської обласної лікарні. Там відбувається погіршення стану, не успішна операція і раптова смерть…

Вже потім ми дізнались, що система, яка фактично виштовхнула його на верхні щаблі, його ж і погубила.

Чому, без сумніву, чудовий лікар пішов на виборні посади? Тому що в країнах, де цінують лікарів та й інших спеціалістів, вони отримують гідну мотивацію та оплату праці. У нас же бюджетники — в загоні. Тому змушені шукати кращої самореалізації.

За чутками, першопочатково був поставлений невірний діагноз — ішемічний інсульт. Насправді був геморагічний. Лікування протилежне. Навіть більше — лікуючи від ішемічного інсульту, значно погіршують стан при геморагічному. При ішемічному кров необхідно розріджувати, а при іншому — навпаки. Тоді виходить, що лікування фактично вбиває.

Невірний діагноз, невірне лікування — це те, з чим ми живемо вже 24 роки. За «безкоштовну» медицину ми платимо життями наших рідних.

ТРЕТІЙ МЕР

Після перших років правління було видно, наскільки якісно він відрізняється від свого попередника — О. Кімлача. Місто змінилось на краще. Налагоджена співпраця з районним, обласним та й навіть з центральним керівництвом країни дозволила відновити дороги, реконструювати набережну, прикрасити місто. Був період, коли Вишгород перебував у трійці міст України по дотаціях із бюджету. Пригадуєте: Формула-1 на воді, обласна Масляна тощо.

Так не обійшлося і без помилок. Але що тепер про це говорити…

Тепер він дав змогу показати, на що здатні інші.

«Feci quod potui, faciant meliora potentes» — Я зробив все, що міг, хто може — нехай зробить краще.

Олександр Крикніцький

http://chaika.biz.ua/component/content/article/79-stati/167-mer-pomer.html