31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Фінал ДЮФЛУ U-15 у першій лізі виграв запорізький СДЮШОР «Космос»

У п’ятницю в смт. Щасливе завершились фінальні змагання Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд віком до 15 років. До четвірки кращих у першій лізі цієї вікової групи пробилися «Чайка»(Вишгород), «Прем’єр-Нива» (Вінниця), СДЮШОР «Космос» (Запоріжжя) та ФК «Одеса».

У четвер були зіграні півфінальні матчі, у яких «Прем’єр-Нива» перемогла Чайку з рахунком 2:1, а СДЮШОР «Космос» виявився сильнішим за ФК«Одеса» – 2:0.

Відповідно, у матчі за третє місце зустрілись «Чайка» та «Одеса». Ця гра проходила за солідної переваги команди із Вишгорода і завершилася її перемогою з рахунком 6:2. У фіналі ж СДЮШОР «Космос» здолав опір«Прем’єр-Ниви» – 3:1.

Найкращим воротарем фінального раунду змагань став Олександр Кравець зі СДЮШОР «Космос». Звання найкращого захисника здобув Артем Каторгін з «Чайки», а півзахисника – Михайло Ушаков з «Прем’єр-Ниви»Нарешті, найкращим нападником змагань визнали гравця СДЮШОР «Космос» із промовистим прізвищем — Микита Нападайло.

Після завершення турніру всі команди та найкращі гравці отримали призи та кубки з рук віце-президента ФФУ Василя Орлецького, першого віце-президента ДЮФЛУ Віктора Пищева та виконавчого директора ДЮФЛУ Євгена Венгера.