15.05.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Державна охорона Київщини звітує про закінчення акції «Квартира під охорону»

Наталія ГРОХОЛЬСЬКА, ст. інспектор по зв’язках із громадськістю) УДСО при ГУ МВС України в Київській області

Добігла кінця Всеукраїнська соціальна акція «Квартира під охорону», умовами якої передбачалась 50-відсоткова знижка на встановлення системи сигналізації. Понад 370 мешканців пристоличного регіону довірили безпеку своїх осель Державній службі охорони при ГУ МВС України в Київській області.

Сьогодні в Управлінні Державної служби охорони Київської області, пройшла нарада, присвячена підведенню підсумків проведення акції.

— У період проведення соціальної акції мешканці Київської області мали можливість встановити у своєму помешканні засоби охоронної сигналізації за зниженими цінами, — зазначив у своєму виступі начальник УДСО Київщини Василь Клименко. — Умови акції передбачали знижку на проведення монтажних робіт у розмірі 50 % від їх вартості».

Основною метою акціїє профілактика квартирних крадіжок і надання можливості населенню області скористатись послугами охорони на вигідних умовах.

— Найголовніша мета нашої роботи — захист майна громадян, які довірили нам свої помешкання. імідж міліціонерів охорони — це перш за все довіра населення, а вона своэю чергою залежить від ставлення правоохоронців до своїх обов’язків та їх виконання. Основне завдання держохоронців — першими реагувати на людську біду і вчасно з’являтися на місці правопорушення, — зазначив очільник управління.

Для тих громадян, хто з певних причин не встиг скористатися умовами акції, Управління Державної служби охорони при УМВС України в Київській області зможе запропонувати варіант, який фінансово буде найбільш вигідним.

Для отримання детальної інформації або консультації про послуги ДСО зателефонуйте за тел:

097-050-222-0 — для абонентів оператора Київстар;

073-050-222-0 — для абонентів оператора Лайф;

0-990-502-220 — для абонентів оператора МТС.

Дзвінки здійснюються згідно тарифів оператора.

Номер «гарячої» лінії ДСО — 0 (800) 502-220 (безкоштовно).

Також звертайтеся безпосередньо до Управління Державної служби охорони при УМВС України в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Гайдара, 8.

099-258-22-12