21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Державна охорона Київщини звітує про закінчення акції «Квартира під охорону»

Наталія ГРОХОЛЬСЬКА, ст. інспектор по зв’язках із громадськістю) УДСО при ГУ МВС України в Київській області

Добігла кінця Всеукраїнська соціальна акція «Квартира під охорону», умовами якої передбачалась 50-відсоткова знижка на встановлення системи сигналізації. Понад 370 мешканців пристоличного регіону довірили безпеку своїх осель Державній службі охорони при ГУ МВС України в Київській області.

Сьогодні в Управлінні Державної служби охорони Київської області, пройшла нарада, присвячена підведенню підсумків проведення акції.

— У період проведення соціальної акції мешканці Київської області мали можливість встановити у своєму помешканні засоби охоронної сигналізації за зниженими цінами, — зазначив у своєму виступі начальник УДСО Київщини Василь Клименко. — Умови акції передбачали знижку на проведення монтажних робіт у розмірі 50 % від їх вартості».

Основною метою акціїє профілактика квартирних крадіжок і надання можливості населенню області скористатись послугами охорони на вигідних умовах.

— Найголовніша мета нашої роботи — захист майна громадян, які довірили нам свої помешкання. імідж міліціонерів охорони — це перш за все довіра населення, а вона своэю чергою залежить від ставлення правоохоронців до своїх обов’язків та їх виконання. Основне завдання держохоронців — першими реагувати на людську біду і вчасно з’являтися на місці правопорушення, — зазначив очільник управління.

Для тих громадян, хто з певних причин не встиг скористатися умовами акції, Управління Державної служби охорони при УМВС України в Київській області зможе запропонувати варіант, який фінансово буде найбільш вигідним.

Для отримання детальної інформації або консультації про послуги ДСО зателефонуйте за тел:

097-050-222-0 — для абонентів оператора Київстар;

073-050-222-0 — для абонентів оператора Лайф;

0-990-502-220 — для абонентів оператора МТС.

Дзвінки здійснюються згідно тарифів оператора.

Номер «гарячої» лінії ДСО — 0 (800) 502-220 (безкоштовно).

Також звертайтеся безпосередньо до Управління Державної служби охорони при УМВС України в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Гайдара, 8.

099-258-22-12