28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

З Днем медичного працівника!

Дорогі лікарі, медичний персонал— усі захисники найдорожчого людcького скарбу — ЗДОРОВЯ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника! Від імені державної влади і мешканців району щиро дякую всім, хто присвятив себе служінню людям. Очевидно — міцне здоров’я є фундаментом життєвого щастя і головним мірилом успішності. І саме на вас — медиків — покладається почесна місія збереження цього скарбу.

Щодня ви рятуєте життя людей у прямому значенні цього слова. Рятуєте від наслідків надмірної праці, перевантаження і стресів, непередбачуваних примх долі, а інколи — від недбалості, прогалин у вихованні, згубних звичок. Однак кожного разу ви завзято боретесь за надію людини жити вільно від недугів.

Працюючи у непростих умовах, несучи на собі важкий тягар чужого болю та страждань, ви залишаєтесь вірними клятві Гіппократа. Низький вам уклін за самовіддану працю, добро і милосердя. Щиро зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сил та наснаги. Хай здійсняться всі мрії та задуми, хай значимість вашої справи знаходить вдячність у людських серцях!

З глибокою повагою голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр ГОРГАН