31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кримінальне виробництво, зловживання спиртним, убивство…

Начальник Вишгородського РВ ГУ МВС України в Київській області, підполковник міліції Павло ПАНФЬОРОВ

СБУ спільно з Вишгородським РВ провели слідчо-оперативні заходи та виявили громадян, які займаються незаконним виготовленням та зберіганням наркотичних речовин. Так, 9 червня з квартири одного з жителів м. Вишгорода вилучили приладдя для виготовлення наркотичних речовин із залишками наркотичної речовини та направили на судову експертизу.

Того ж дня було порушено кримінальне провадження. Триває слідство.    

10 червня до чергової частини Вишгородського РВ надійшло повідомлення: у с. Гаврилівка в одному з приватних будинків знайшли тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група  та керівництво райвідділу.

Протягом декількох годин було встановлено особу, яка нанесла ножові поранення, та знайдено знаряддя вбивства. Близько 00:00 попереднього дня під час розпиття спиртних напоїв 19-річний місцевий житель К. наніс 12 ножових поранень власнику будинку — і той помер на місці.

Підозрюваного затримано та доставлено до Вишгородського РВ. По даному факту порушено кримінальне провадження за ст. 115, ч. 1. — умисне вбивство, за яке передбачене  покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.