01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нова форма звітності з єдиного внеску

Головне управління ГУ ДФС у Київській області

30 квітня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, яким затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — Порядок).

Порядком затверджено нову форму звітності з єдиного внеску, порядок формування та строки подання зазначеного звіту до фіскальних органів.

Зокрема, передбачено, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п’яти, звіт до фіскальних органів дозволено надсилати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У такому випадку страхувальник зобов’язаний здійснити відправлення на адресу відповідного фіскального органу не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання звіту. Така звітність вважається поданою в день отримання відділенням поштового зв’язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю.

Крім того, підприємці, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, Звіт за найманих працівників не подають.

Водночас, фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подавати самі за себе звіт — незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію за віком або соціальну допомогу.

Звітність за квітень 2015 року (у травні 2015 р.) подається за формами звітності, затвердженими наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454.

Звітність за формами, затвердженими відповідно до Порядку № 435, подаватиметься платниками єдиного внеску починаючи з 01.06.2015 року (звіти за травень 2015 р.).

Двох буреньких ведмежат здали в багаж, який прямував до Дубаї

ГУ ДФС у Київській області

Працівниками Управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» у співпраці зі службою авіабезпеки ДП МА «Бориспіль» зафіксовано спробу незаконого переміщення через митний кордон України живих тварин.

Дві дорожні сумки з контейнерами, у яких перебували двійко бурих ведмежат, було виявлено в багажному відділенні термінального комплексу «Д» ДП МА «Бориспіль» серед речей пасажирів, які прямували до Дубаї.

Тварини поводилися неспокійно, їхнє вимогливе ревіння було чути з кімнати митників навіть у зал, де пасажири проходили контроль на авіабезпеку. Щоб не змучити і зайвий раз не травмувати тварин, яких переміщували без жодних нормальних умов, митники направили їх для огляду до районного ветеринарного закладу.

Складено протокол про порушення митних правил.