01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Громадська ініціатива «Молоді Активісти Катюжанки»

Афіша Катюжанка

У селі Катюжанка з листопада 2014 року почала свою діяльність молодіжна громадська ініціатива «Молоді Активісти Катюжанки» — «М.А.К.». Станом на 22 травня 2015 року подані документи, що знаходяться на доопрацюванні, для реєстрації громадської організації.

Дане об’єднання є не політичним і не представляє інтереси жодної політичної партії чи сили. Це ініціативна молодь, діяльність якої спрямована на створення умов для розкриття творчого потенціалу молоді, сприяння самореалізації наукового, творчого, організаційного потенціалу молодих людей, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молоді, залучення молоді до участі в громадському житті та поширення прогресивних ідей серед молоді села Катюжанки. Ініціатори створення об’єднання — Марина Житник та Євгенія Стрельченко.

На сьогоднішній день, в рамках діяльності ініціативи, створений творчий колектив «Добридень», учасники якого займаються постановкою вистав. Керівник — Олег Соловей.

Протягом квітня 2015 року учасники «М.А.К.» провели генеральне прибирання парку разом зі школярами та працівниками Будинку культури (за необхідністю можу надіслати фото та відеозвіт).

Спочатку було вирішено, після суботника, на території парку встановити 5 лавок. Але, порадившись із учасниками ініціативи, прийняли рішення про доцільність побудови повноцінної волейбольної площадки.

Побудова даної площадки відбувалася виключно за рахунок коштів зібраних з мешканців села Катюжанка – сума у розмірі 12 075 грн. Протягом березня-квітня проводилася інформаційна кампанія для збору коштів. 1 травня розпочалося будівництво площадки. Сьогоднішні тривають завершальні роботи до офіційного відкриття.

Безпосереднє будівництво відбувається шляхом долучення до роботи молоді у віці, переважно, 20–27 років. Найактивнішими учасниками даного проекту є Вячеслав Клочков, Максим Рикун, Анатолій Маліновський та Марина Житник.

Майже все технічне забезпечення надане в користування небайдужими мешканцями села для хорошої справи.

Урочисте відкриття відбудеться 31 травня о 14 год. Опісля відбудеться турнір з волейболу.