31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Готуємося до наступної зими

Олександр ДОРОШ, заступник головного інженера

Я як мешканець нашого міста та працівник ВРКП «Вишгородтепломережа» хочу повідомити громадянам та одночасно перепросити людей за тимчасові незручності, які будуть під час реконструкції дільниці теплової мережі неподалік магазину «Сяйво» на переході через вул. Шкільну.

Забудовник (ТОВ «Ніка ЛТД») – відповідно до технічних умов – повинен інвестувати свої кошти та замінити зношені трубопроводи на сучасні попередньо ізольовані з більшим діаметром, що, в свою чергу, покращить гідравлічний і тепловий режим житлових будинків № 8, 12, 6-а на вул. Набережній, а також зменшить теплові втрати в трубах, і на 50 років є гарантія, що в зазначеному місці аварій у теплових мережах не буде.
Одночасно повідомляю мешканців нашого міста, що чим тепліший теплоносій буде повертатися на котельню, тим менше Гкал буде показувати ваш будинковий лічильник тепла і, як наслідок, – сплачувати за тепло будемо менше.
Враховуючи сказане, прошу вишгородців завчасно продумати про утеплення своїх осель, сходових клітин, підвалів, технічних поверхів тощо.
Разом збережімо тепло і заощадимо на сплаті послуг із теплопостачання!
Окрім цього, нагадую споживачам про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.
Не зволікайте! Використайте своє право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг, щоб не накопичувати боргів за тепло. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення щодо призначення житлової субсидії.
Із 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації.
Шановні споживачі! Надіслані вам бланки Заяви та Декларації заповнюйте та надавайте (або надсилайте поштою) до управління соціального захисту населення за адресою: м. Вишгород, вул. Набережна, 6-а.
Якщо ви отримували субсидію впродовж опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, і вам не треба звертатися до управління соціального захисту населення із Заявою та Декларацією.
Якщо у вас виникли додаткові питання, то відповіді на них ви можете отримати в управлінні соціального захисту населення Вишгородської райдержадміністрації за телефоном: (04596) 5-44-75 або за телефоном Урядової «гарячої лінії»: 0 800 507 309.
Більше про програму житлових субсидій – на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua