28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Депутати й Міністр МВС Арсен Аваков обговорили питання корупції серед силових структур

Верховна Рада України

Міжфракційне депутатське об’єднання

“ДЕПУТАТСЬКИЙ КОНТРОЛЬ”

01001, Київ, вул. Грушевського, 10, www.depcontrol.org, (099) 232 7623

                15 квітня 2015 р.                                                                          

ПРЕС-РЕЛІЗ

Депутати й Міністр МВС Арсен Аваков обговорили питання корупції серед силових структур

13 травнявідбулась продуктивна робоча зустріч представників Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

Від МДО «Депутатський контроль» участь у зустрічі взяли народні депутати УкраїниМаксим Поляков, Геннадій Кривошея,Максим Бурбак, голова Секретаріату об’єднанняВадим Руденкота заступник голови СекретаріатуАндрій Боніславський. Основний лейтмотив розмови – боротьба з корупцією, в тому числі й серед силових структур.

МіністрАрсен Аваковдетально зупинився на реформуванні органів МВД, адже до цього часу воно практично не відбувалося.«МВС має стати громадянською освітою. У відомство ввійдуть Національна поліція, Національна гвардія, Прикордонні війська, Служба з надзвичайних ситуацій, Міграційна служба і сервісний центр МВС. Потрібно демілітаризувати органи МВС,зменшити кількість співробітників органів внутрішніх справ до європейської норми – 223 міліціонери на 10 000 населення,збільшити заробітну плату до 20-30 тис. гривень.  Усі кадри МВС пройдуть повну переатестацію. Наша мета – працювати на благо країни, а не задля власних інтересів»,– зазначив він.

Член МДО «Депутатський контроль»,  народний депутатМаксим Поляковвідмітив, що в багатьох питаннях, особливо тих, які направлені на викорінення корупції з органів МВС, думки і  прагнення МДО «Депутатський контроль» та очільника Міністерства внутрішніх справ співпадають. Тому треба об’єднати зусилля і рухатися в напрямку побудови держави без корупції ,  а значить – правової та демократичної.

Як зазначає нардепГеннадій Кривошея, вкрай негативною є тенденція зрощення представників кримінального бізнесу з корумпованими  працівниками правоохоронних органів. Тому невідкладне реформування МВС дійсно вкрай необхідне.

На думку голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль»Вадима Руденка,боротьбадержавних силових відомств з корупцією потребує значного вдосконалення.Він зауважив, що «Депутататський контроль» розраховує на професійну підтримку силового відомства та запевнив Міністра у сприянні депутатів реформаторським ініціативам.

Під час зустрічі обговорювалися також принципи й можливості впровадження боротьби з корупцією і контрабандою на митниці. У результаті сторони домовились прокоординації зусиль між  МДО «Депутатський контроль» та Міністерства внутрішніх справ України в антикорупційній  боротьбі.

.***

МДО «Депутатський контроль» засновано 9 грудня 2014 р. у Міжнародний день боротьби з корупцією. До складу об’єднання входять 14 народних депутатів, які представляють всі 5 фракцій коаліції. Співголовами об’єднання від фракцій є Степан Барна, Геннадій Кривошея, Руслан Сидорович, Денис Силантьєв та Вадим Івченко. Головними завданнями МДО є контроль за діяльністю органів влади всіх рівнів, боротьба з корупцією, підвищення ефективності державного управління та створення прозорих умов для розвитку підприємництва в Україні. «Депутатський контроль» відкритий до співпраці з громадськістю, медіа та представниками місцевого самоврядування.  Прес-служба: (095) 794-14-74, Інна Битюк.