29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«…Урочисто присягаю Українському народові…»

2

Торі ШУМ

2 травня понад шістсот новобранців Першої оперативної бригади Національної гвардії України склали військову присягу на вірність українському народові. Церемонія проходила на набережній Київського моря у Вишгороді.
Символічним було місце проведення священного ритуалу – біля стели воїнам-визволителям, адже саме в цьому місці восени 1943 року передові частини 1-го Українського фронту захопили плацдарм на правому березі Дніпра, розпочавши жорстокими боями Київську наступальну операцію. Саме на цьому наголосив Вишгородський міський голова Віктор Решетняк у вітальному слові.
Юнаків та усіх присутніх від імені командування Головного управління поздоровив генерал-майор Олег Гарчу. Також новобранців привітали заступник начальника Північного територіального управління по роботі з особовим складом Національної гвардії України Євген Павелко, командир другої навчальної роти, учасник бойових дій в АТО, кавалер ордена За мужність третього ступеня капітан Сергій Сідорін. Хвилиною мовчання та покладанням квітів ушанували молоді солдати пам’ять героїв, полеглих на полях Другої світової війни, неоголошеної війни на Сході нашої держави та загиблих у боротьбі зі злочинністю.
Долучились до привітань і присутні на святі представники духовенства, батьки воїнів. Листами вдячності «За виховання сина» командування військової частини заохотило батьків тих, хто показав кращі результати в оволодінні військовою справою за підсумками двотижневого навчального збору.
На закінчення урочистостей пройшов показовий виступ Спеціального батальйону Почесної варти та інструкторів Українського Союзу кікбоксингу, які у подальшому навчатимуть військовослужбовців прийомам рукопашного бою. А спеціалісти-кінологи продемонстрували загальний та спеціальний курс дресирування службових собак.