21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Тримали хвилю» та підкорили «Золоті ключі»

3

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО — Катерина БОДНАРЧУК та архів колективу «Pas de danse», спеціально для «Вишгорода»

Вихованці Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» разом із педагогами продовжують творчо працювати і радувати глядачів. До скриньки їхніх досягнень додалися нові перемоги.
Нещодавно у Києві відбувся V Всеукраїнський танцювальний фестиваль-огляд «Дебют-парад-2015». Його головна мета – об’єднання і підтримка починаючих виконавців і дебютантів танцювальних колективів усіх вікових категорій та усіх напрямків танцювального мистецтва.
Вдало дебютували у фестивалі вихованці середньої групи колективу сучасного танцю «Pas de danse» (керівник Катерина Барладян). Композицію в стилі hip-hop «Хвилю тримай» у їхньому виконанні журі визнало найкращою. У результаті – колектив виборов перше місце!
А вже у гала-концерті виступили і вихованці старшої групи цього колективу з номером «Мій секрет» і теж викликали бурхливі оплески.
Ще один джерельний колектив – «Співаночка» (народний спів) – вдало виступив на фестивалі «Золоті ключі» у м. Ворзелі. Серед 27 колективів-учасників це були наймолодші виконавці. Але журі приємно здивувало доросле звучання «Співаночки». «Мої вихованці виконали три твори, – розповідає керівник колективу Валентина Демочко, – а в гала-концерті – пісню «Через сад-виноград», з якою стали володарями диплому I ступеня. Нас запросили взяти участь у наступному фестивалі, який відбудеться за рік. Організатори зацікавились нашим колективом та запропонували також співпрацю в інших проектах».
Валентина Демочко отримала подяку за вагомий внесок у збереження і розвиток витоків народної пісні серед юного покоління.