28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На благоустрої не економлять

Влас. інф.

Добігає кінця двомісячник благоустрою. У Вишгороді відбулись кілька загальноміських толок. Утім, як зазначає Олександр Ростовцев, заступник міського голови, у міських комунальників толоки — щодня.

Так, зроблено розмітку проїжджої частини вулиць міста: розділові лінії та пішохідні переходи стали сліпучо-білими, яскравими, їх добре видно не лише вдень. На звернення міської ради ці роботи виконало ТОВ «Автомагістраль».
Дорожні робочі та двірники КПЖ і КГ побілили дерева і бордюри. Вивезено крупногабаритний непотріб, що час від часу накопичується біля контейнерів для сміття. Прибрано обидва міські кладовища — до Великодня і після поминальних днів.
До організації толок на своїх округах активно долучаються міські депутати. До редакції звертались мешканці Гори — щодо розчистки «надр» (валу сміття попід південним парканом старого цвинтаря). За інформацією депутата Гори Миколи Кравченка, прибрано трухляві дерева, почищено узбіччя, міські комунальники прибрали сміття з-попід воріт кладовища, регулярно вивозять сміття із контейнерів.
Щоправда, Гора — на відміну від Пісків — не дуже охоче купує спеціальні мішки, в яких працівники КПЖ і КГ вивозять побутове сміття. Тим не менш, сміття таки вивозять — за графіком (див. стор. 3 газети «Вишгород» №13’2015)
Розпочато реконструкцію пл. Т. Шевченка. І тут цікава реакція деяких городян. Зрозуміло, що на схилі життя немає сил чомусь радіти, але ж то занадто — говорити: «І нащо тут розводити красу, витрачати кошти? Війна йде…»
По-перше, жодної логіки чи сенсу: якщо війна, то й не митися та не прибиратися, чи що? А по-друге, ті ж «активісти» постійно нарікають на недоробки. Розберіться самі із собою, шановні: чого ж ви хочете? Змін чи економії? Бо одночасно і те, і те — не по-господарськи: на благоустрої не економлять.
Так, Піски, що дуже хотіли прибирання лісу (ДИВ. ОГОЛОШЕННЯ на шп. 1), на саме прибирання… не прийшли. Депутат округу Юрій Линник заготував мішки і рукавиці, але на перехресті вул. Піщаної і Глібова, де у лісі дерев не видно за сміттям (НА ФОТО), з граблями вийшла до своїх воріт лише одна мешканка.