28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Бронзовий «Uptown»

Влас. інф.

29 квітня у м Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди відбувся другий кущовий обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. За право змагатися з кращими командами у фіналі обласного етапу боролися  команди з 11 районів Київської області. За підсумками районного етапу фестивалю Вишгородський район представляли учні Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (команда «UPTOWN»).

Команди юних рятувальниківзмагалися у трьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» на тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй» та плакат соціальної реклами.Усі без винятку конкурсанти були надзвичайно артистичними, підготували змістовні виступи і здивували своєю неординарністю та самобутністю.

Цікавими та змістовними були соціальні плакати юних рятівників.

У запеклій боротьбі та за підсумками усіх конкурсів команда Вишгородського району «UPTOWN» посіла третє місце, що дає змогу взяти участь у фіналі обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Перше місце посіла команда Бориспільського району, друге — представники Переяслав-Хмельницького району.

Організатори свята не залишили поза увагою жодного з конкурсантів — усі команди нагородженні грамотами та дипломами. Школярі роз’їхалась по домівках, сповнені новими позитивними враженнями. Практика засвідчує: знання, здобуті таким чином, найбільш результативні — діти не тільки вчаться діяти у випадку надзвичайних подій, але й — приймати правильне рішення, надавати допомогу іншому.