08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Тестування з металошукачем

Наталя ГРОХОЛЬСЬКА, ст. інспектор УДСО при ГУМВС України в Київській області

24 квітня випускники 50 шкіл Київщини пройшли тестування із української мови та літератури. Учасникам ЗНО заборонено не тільки користуватися, а і мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. Охорону громадського порядку під час проведення ЗНО покладено на співробітників Державної служби охорони (ДСО) в Київській області.

На вході до пункту тестування працівники ДСО перевіряли в учнів документи, що посвідчують особу, та запрошення-перепустки. Металошукачем школярів перевіряли на наявність заборонених для користування під час ЗНО телефонів, планшетів чи інших комунікаційних пристроїв.

Напередодні дня тестування працівники ДСО області протестували і металошукачі. А вже о 6-й ранку держохоронці заступили на визначені пости охорони. До початку тестування працівники підрозділів ДСО області, спільно з представниками закладів освіти, провели обстеження та перевірку місць проведення тестування. Учні заходили в класи після перевірки металошукачем. Опівдні випускники закінчили проходити тестування.

Основне завдання, покладене на працівників управління ДСО, — забезпечення громадського порядку, недопущення в приміщення, де проходить тестування, сторонніх, здійснення контролю за дотриманням учасниками ЗНО вимог.

Перший етап ЗНО на Київщині пройшов без пригод. Надзвичайних подій на об’єктах охорони працівники ДСО не допустили. А от як впоралися учні – буде відомо вже на початку травня.