31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

50 країн – одна мета

1

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО — автор, «Вишгород»

25 квітня жителі 50 країн світу долучились до акції Всесвітньої ініціативи Global project of the «Trees of Peace» — символічно висаджували дерева. Людей об’єднало добро та бажання жити в мирі. Ініціатива отримала сприяння Кабінету Міністрів України.
Вишгородці також взяли участь у всесвітній акції. Активістки жіночого клубу «Живана» на Галявині казок біля ВРГ «Інтелект» втілили свій задум — висадили Сквер миру — 5 дерев і кущі. До активістів приєдналися заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко, Вишгородський міський голова Віктор Решетняк, ветерани-«афганці» та бійці 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь» — «Тимур» і «Вячик». Сквер з висоти пташиного польоту нагадує знак Миру.

Організатори вважають, що така ініціатива згуртує людей та їхню енергію «ЗА МИР», яку вони передадуть деревам у різних куточках світу. Дерева будуть рости і зміцнювати енергію миру, співдружності та свідомого життя.
За умовами акції, кожен має сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото в соцмережі з текстом #treesofpeace та на сайт-інтерактивну карту світу, де можна згодом побачити фото дерев, висаджених з думками про мир, у різних країнах світу.
Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.
Метою ініціативи «Дерева Миру» є виявлення позиції ЗА МИР шляхом висадження дерев, що сприяє об’єднанню народів та озелененню країни.