28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Як луганські комуністи відстоюють інтереси загарбників і терористів

Як луганські комуністи відстоюють інтереси загарбників і терористів
Комуністи

Останнім часом чую все більше сумнівів у правильності заборони КПУ та комуністичної ідеології. Щоб у занадто совісливих та европейськи налаштованих панів не виникало таких марних думок, розповім вам про роль комуністів Луганщини у тих кривавих подіях, які й досі відбуваються на сході України.

Комуністи були у перших рядах тих, хто під’юджував та керував учасниками захоплення адмінбудівель в Луганську. Штабний намет КПУ розташувався просто біля захопленої будівлі СБУ в Луганську навесні 2014 року. Саме представники КПУ організували годування учасників НВФ та ідеологічне керівництво всіми їх діями.

Захоплення будівлі СБУ в Луганську 2014р. Штабний намет КПУ на площі біля захопленої будівлі:

 

У червні 2014 року керівник фракції КПУ в Луганській обласній раді Олександр Андріянов заявив, що його фракція в повному складі перейшла до парламенту ЛНР.

“Після того, як, фактично, незаконне захоплення влади відбулося із застосуванням збройних формувань, коли люди на південному сході стали виступати проти дій у Києві … з самого початку ми, комуністи, перебували разом зі своїми виборцями і тому фракція Компартії прийняла рішення, що ми в повному складі, захищаючи інтереси наших виборців, повністю переходимо для роботи в парламент Луганської народної республіки”, – заявив депутат Луганської обласної ради Андріянов.

За його словами, після закінчення військових дій в регіоні луганські комуністи мають намір створити Компартію “ЛНР”.

“Передбачається, що вже з цього дня луганські комуністи почнуть створення Комуністичної партії ЛНР, яка збереже братерські відносини з КПУ”, – зазначає на відео голова фракції Олександр Андріянов.

 

Андріянов Олександр Олександрович, народився 26 травня 1955.

Освіта: вища, 1978 – харківський авіаційний інститут, кваліфікація – інженер-механік.

Помічник-консультант народного депутата України від КПУ Спиридона Кілінкарова, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, екології та житлово-комунального господарства. Депутатом обласної ради обрано тричі, член Комуністичної партії України.

Центральний комітет Компартії України спростував інформацію російських журналістів про те, що місцева фракція комуністів перейшла до парламенту самопроголошеної “ЛНР”. “Це неправда. І нам наплювати, хто поширює ці чутки!” – так прокоментували в ЦК партії повідомлення російського Інтернет-ресурсу Lenta.ru про те, що Луганська фракція КПУ у повному складі перейшла до парламенту самопроголошеної “Луганської народної республіки”.

“Ніяких рішень фракція Компартії в Луганській облраді з цього питання не приймала. Більше того, це питання навіть не піднімалося на жодному засіданні фракції або на рівні обласної парторганізації. Тому, позиція, яку озвучив Олександр Андріянов – це його суто особиста точка зору і не більше», – заявив лідер КПУ Петро Симоненко, який у червні передбачливо відправився за кордон до Барселони, де і був помічений в аеропорту зі своєю дружиною Оксаною і двома дітьми.

Ось повний список депутатів-зрадників, які зламали присягу і перекинулися до «ЛНР»:

1. Андріянов Олександр Олександрович

2. Бондаренко Валерій Володимирович

3. Губенко Віктор Іванович

4. Ісаєнко Олександр Іванович

5. Калмиков Олександр Олександрович

6. Гладка Лідія Андріївна

7. Куницький Володимир Григорович

8. Філіпський Олександр Олександрович

9. Чаленко Максим Михайлович

10. Шушпанніков Микола Григорович

11. Хохлов Юрій Миколайович

12. Абрамов Андрій Іванович

Під час збройного заколоту в м.Лутугине штаб-квартирою “ополчения” був обраний офіс КПУ. “Ополченці” проводили там формування бойових загонів, збір допомоги та грошей на підтримку НЗФ.

В тому ж червні 2014 сили АТО на прикордонному посту у с. Дякове Луганської області затримали групу з п’яти бойовиків, вилучивши у них ПЗРК різних модифікацій, ПТРК “Фагот”, два РПГ, ящик тротилу, боєприпаси, топографічні мапи. Як повідомляє прес-центр СБУ, двоє із захоплених бойовиків є жителями м. Лутугине Луганської області. Під час допиту вони вказали, що їх завербували для участі у збройному протистоянні керівники місцевого осередку Комуністичної партії України. За словами бойовиків, представники Компартії організовували також постачання стрілецької зброї до місця бойових дій.

Тепер про комуністів, які вюють на боці т.зв.”ЛНР”.

 

Колишній “народний мер” міста Ровеньки Володимир Верьовка.

Очолював місцеве ополчення, яке в більшості своїй складалося з членів громадської організації “Союз шахтарів-інвалідів”. Цей “Союз” – структура, яка була створена депутатом Луганської облради від КПУ Юрієм Хохловим.

Верьовка – організатор і учасник захоплення КПП “Должанський” і “Дякове”. Керував нападом на Ровеньківський міськвідділ міліції. В серпні 2014 року був ліквідований російськими спецпризначенцями.

Тепер пару слів про депутата «”народного зібрання ЛНР” Хохлова Юрія Миколайовича, про якого я вже згадував. Юрій Хохлов, народився 2 січня 1960 року.освіта: вища, 1990 – Стахановська філія Комунарського гірничо-металургійного інституту, кваліфікація: гірничий інженер-електрик, член КПУ,помічник-консультант народного депутата України від КПУ Спиридона Кілінкарова, депутат обласної ради. До обласної ради обрано за списками КПУ.

Хохлов є одним з організаторів антиконституційного заколоту в Луганській області. Упродовж весни 2014 року він регулярно виступав на антиукраїнських мітингах разом з командиром батальйону “Призрак” Олексієм Мозговим. Хохлов приймав активну участь в організації “референдуму” 11 травня.

Філіпський Олександр Михайлович

Народився 11 серпня 1947 р. в м. Зимогір’я Слов’яносербського району Луганської області. У 1970 р. закінчив Луганський машинобудівний інститут, інженер-механік.

1983 -1985 рр. – завідувач промислово-транспортним відділом Кам’янобрідського райкому Компартії України м. Луганська. З 1985 по 1988 рр. – заступник завідувача промислово-транспортного відділу Луганського міськкому Компартії України.

З 1988 по 1989 рр. – другий секретар Кам’янобрідського райкому Компартії України м. Луганська. 1989 – 1990 рр. – перший секретар Кам’янобрідського райкому Компартії України м. Луганська. 1990 – 1991 рр. – секретар Луганського міськкому Компартії України. Депутат Луганської міської ради VI скликання від КПУ, секретар Луганської міської ради

З 2010 р. – секретар Луганської міськради. Отримав свою посаду ,як результат можливих домовленостей між головою луганських регіоналів Олександром Єфремовим і Спиридоном Кілінкаровим на виборах до міськради 2010 року, за факт визнання Кілінкаровим результатів виборів і факту перемоги людини Єфремова Сергія Кравченка.

Син Олександр Олександрович Філіпський – член КПУ, працював в Луганському обласному територіальному відділені Антимонопольного комітету України.Начальник 3-го відділу досліджень і розслідувань. Наразі депутат “Народної Ради” “ЛНР”.

На фото: поруч з Кілінкаровим Олександр Олександрович Філіпський.

Філіпський Олександр Михайлович

Володимир Медяник,екс-нардеп від Партії регіонів і власник торгових центрів “Росія”, “Луганськ-Сіті-Центр” та мережі супермаркетів “Мандарин”, починав свою політичну кар’єру з політичного проекту “Наша Україна”, а після обрання Ющенка президентом в 2005 році очолив Луганську міську організацію цієї партії В 2010 році Медяник різко змінив орієнтацію (політичну) і став депутатом Луганської міської ради за квотою КПУ. Відомий, як головний спонсор передвиборчої мерської кампанії Кілінкарова в 2010 році.

Через два року переходить до лав ПР і стає нардепом від цієї політичної сили. Під час захоплення бойовиками будівлі СБУ виступав у ролі перемовника між владою та бойовиками. Наразі в Луганську працюють всі торгові центри, які належать Медянику.

Віктор Вікторович Кисельов, другий секретар Кам’янобрідського райкому Луганського обкому Комуністичної партії України, зараз є заступником начальника “Народної міліції ЛНР”.

З березня 2014 року – керівник руху “Червоний схід”, приймає активну участь в захоплені адмінбудівель в Луганську. У квітні 2014 року разом зі своїми однопартійцями, зокрема, першим секретарем Кам’янобрідського райкому КПУ Юрієм Синенком, організатор проведення мітингів під захопленою будівлею СБУ. З травня 2014 стає одним з організаторів бойових загонів т.зв. “ополчення”.

Одіозна Наталія Максимець, депутат Луганської міськради від КПУ та головред газети Луганського обкому КПУ “Радянська Луганщина”, – зараз працює ведучою на радіо “Луганськ 24”. Виступає із заявами про те, “що немає такої нації, як українці”, а “є дике плем’я”, відкрито глумиться над жертвами Голодомору, закликаючи на День пам’яті організувати пікнік, закликає “ловити і здавати укропських шпигунів”.

Свердловський командир НЗФ на псевдо “Рим”, Гайдей Олександр Петрович, директор ТОВ “ПП Промбуд-4”, член Комуністичної партії України, раніше був депутатом міськради від КПУ, а в 2012 році балотувався в народні депутати по 111 одномандатному виборчому (Свердловському) округу. Приймає активну участь в подіях “русской весни”.

Організатор громадської організації “Оборона Свердловська”. З групою проросійських активістів зриває роботу сесії міськради, вимагаючи від депутатського корпусу проголосувати за створення т.зв. “народного ополчення”.

Спільно з загоном Олексія Мозгового бере участь у нападі на шахту “Должанська Капітальна”, де була захоплена велика кількість вибухівки. Отримавши зброю та амуніцію організовує та очолює “Першу казачу сотню”.

Бойовики Гайдея беруть активну участь в захопленні приміщення окружної виборчої комісії, з метою блокування в м.Свердловськ виборів Президента України.

Після захоплення відділення прикордонної служби в Свердловську, Гайдей оголосив, що бере під свій контроль цю ділянку державного кордону.

На своїй малій Батьківщині комуніст Гайдей відомий,як один з організаторів контрабанди ПММ на Свердловсько-Антрацитівському напрямку. Має тісні контакти з офіцерами ФСБ..Наразі займається “віджимом” рухомого і нерухомого майна ,контролем за вугільновидобувними підприємства та приватними копальнямина території Свердловського та Антрацитівського районів. До недавнього часу контролював канали контрабанди вугілля та металобрухту на територію РФ.

У жовтні 2014 р. Гайдея звинувачували у крадіжці коштів, виділених «урядом «ЛНР» на соціальні виплати жителям Свердловська. Контролює друк та збут фальшивих грошових знаків Центробанку РФ.За оперативною інформацією, частину від награбованого віддає на організаційні потреби КПУ.

Попов Олег Миколайович, 16.04.1972 р.н., мешканець Луганська, депутат Жовтневої райради від КПУ, другий секретар Ленінського райкому КПУ,освіта вища.

2007р-ХАІ, факультет економіки і менеджменту.

Попов є організатором нападу на Луганський прикордонний загін та активним учасником НЗФ.

Депутат “Народної Ради ЛНР”

Попов в Москві

Попов веде депутатський прийом

Перший секретар Рубіжнянського міськкому КПУ Нелля Акопівна Задирака

Нелля Акопівна перебралася до окупованого Луганська і стала депутатом “Народної Ради ЛНР”.

“Задирака оголосила себе міністром закордонних справ так званої ЛНР. Ми тут в місті посміялися. Міністр … Комуністи проводили акції в школах – діти проти АТО. А діти не розуміють, кажуть, що так, мовляв, вони за мир. Керувала Неля Акоповна Задирака, звичайно ж. Вона ж організовувала вивіз дітей до Росії, безкоштовний. Багато батьків погодилися, розуму просто немає.. Вона взагалі гроші Кілінкарова (Спиридон Кілінкаров – член Комуністичної партії України, депутат Верховної Ради України V, VI і VII скликань, Луганськ – ред.) відпрацьовує, вони друзі хороші. Задирака формує банду ополченців. Збирає молодих хлопців, розповідає їм там щось, обіцяє, голови задурюють, що вони герої. Потім ті отримують зброю і йдуть проти українських військових », – розповідає мешканка Рубіжного. За її словами, місцеві жителі кілька разів зверталися в місцеве СБУ і до правоохоронних органів щодо протизаконної діяльності Задираки, але результат був -нульовим. «Задикара сама по собі жінка хитра, але дурна. Не думаю, що вона сама все це вигадує і приймає рішення, нею управляють, а вона хороший виконавець, як і більшість комуністів і регіоналів на сході країни. Пора вже припинити це якось. Сподіваюся, Київ швидко вирішить цю проблему”, – підсумовує ще одна мешканка Рубіжного.

Її зять Дмитро Хорошилов – начальник “гуманітарної служби ЛНР”.

У Лисичанську штаб квартира бойовиків розміщувалася в приміщенні місцевого міськкому КПУ. 30 травня 2014 депутати Лисичанської міськради прийняли “добровільну” відставку секретаря ради Михайла Власова та проголосували за комуністку Тетяну Винник, яка за відсутності мера прийняла керівництво містом. Голосування пройшло в два “тури”. З першого разу відставка секретаря прийнята не була. Тоді депутатам «пояснили», що якщо питання не буде проголосовано, то тоді прийдуть люди, які “допоможуть” це зробити. Тільки після погроз голосування за відставку було прийнято,Вінник-організатор т.зв. “референдуму” 11 травня минулого року.

Управлінням СБУ в Луганській області проти Т.Вінник відкрито кримінальне провадження за ст.110 КК України –посягання на територіальну цілісність і недоторканість України. Наразі переховується.

Екс-депутат Спиридон Кілінкаров, як повідомляли ЗМІ з посиланням на бійців батальйону “Айдар”, облаштував на своїй дачі в селі Стукалова Балка Слов’яносербського району арсенал зброї та набоїв російського виробництва. Бійці знайшли цю зброю 15 липня. Зі слів комбата “Айдару” Сергія Мельничука, бійці помітили, що з території Стукалової Балки відбувається коригування вогню. Через те вирішили детально оглянути кожен двір у населеному пункті. “Про те, що в Стукаловій Балці є дача Кілінкарова, ми дізналися від місцевих”, – пояснив Мельничук.

Маєток головного комуніста області знаходився тоді за 150 метрів од переднього краю передової. Дачу нардепа оглядали разом з понятими, фіксуючи знайдене на відео. Зброю було заховано у собачій будці порожнього вольєра у дворі будинку. Там знайшли два РПГ “Муха” та гранату “Ф-1”.

 

Бойові дії на сході нашої держави стали своєрідним завершенням довгої та послідовної антиукраїнської діяльності, яку КПУ проводила в східних областях України. Не секрет, що свою пропаганду комуністи традиційно будували на відверто українофобських закликах. Вони заявляли, що незалежність України – історична помилка, яку слід виправити в найближчому майбутньому через Митний союз із Росією. Депутати від КПУ традиційно лобіювали в Україні. інтереси РФ. Тож чи варто бути толерантними до зрадників і колабораціоністів?