31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Запрошуємо громадськість до обговорення

План зонування території міста надаватиме повну інформацію

Тетяна ЗАЙЧЕНКО, начальник відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та враховуючи дію статті 24 цього ж Закону («У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється»), для забезпечення раціонального використання території міста, можливості регулювати планування та забудову територій з урахуванням інтересів — як держави, так і громади — розроблений план зонування території міста Вишгорода.

Наявність в місті плану зонування території сприятиме забезпеченню правового режиму використання кожної земельної ділянки та забезпечить повною інформацією про існуюче та перспективне використання території міста владних структур міста, потенційних інвесторів та пересічних громадян, забезпечить громадськість міста правом впливати на будь-які рішення, що приймаються щодо освоєння території міста тощо.
Основною метою розробки проекту є встановлення територіальних зон за видами переважного, супутнього та допустимого використання території міста, а також визначення умов та обмежень забудови земельних ділянок у різних територіальних зонах для містобудівних потреб, приведення містобудівної документації у відповідність до діючого законодавства.
Керуючись ст. ст. 18, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року No 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті плану зонування території м. Вишгорода, розробленого відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 16/20 від 26 жовтня 2012 року.
Замовник плану зонування території — Вишгородська міська рада.
Розробник — Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» (01133, м. Київ, бульв. Лесі Українки, 26-а, ДП «НДПІ містобудування»). Директор — Сюр Микола Григорович.
Ознайомлення з матеріалами плану зонування території: 07300, Київська обл., м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1, каб. 62 — з 25 квітня по 25 травня 2015 року.
Громадські обговорення відбудуться 25 травня 2015 року о 14-й годині в приміщенні адміністративного будинку за адресою: 07300, Київська обл., м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1, ІІ поверх, малий зал засідань.
До участі в громадських обговореннях запрошуються керівники підприємств, установ, об’єднань, фізичні та юридичні особи, представники громадських організацій.
Письмові звернення та пропозиції надсилайте з 25 квітня по 24 травня 2015 року на адресу Вишгородської міської ради: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1.
Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради Зайченко Тетяна Вікторівна. Телефон для довідок: (04596) 54-554.