31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про заходи щодо благоустрою паркової зони

Рішення від 16 квітня 2015 року № 89

Враховуючи рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 96 від 17.04.2014 р. «Про надання дозволу на здійснення благоустрою території», відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Вишгородської міської ради від 30.10.2006 р. №1/23 «Про затвердження правил благоустрою територій, дотримання тиші в громадських місцях, торгівлі на ринку у м. Вишгороді», з метою створення комфортних та безпечних умов для відпочинку мешканців і гостей міста, підтримання належного санітарного стану території, охорони навколишнього середовища паркової зони по вул. Набережній у м. Вишгороді, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

1. Провести заходи щодо благоустрою території паркової зони на алеї Семена Поташника у м. Вишгороді.
2. З метою забезпечення безпеки пішоходів на території паркової зони на алеї Семена Поташника у м. Вишгороді та обмеження руху транспорту — встановити дорожні знаки «Проїзд заборонено» та «Пішохідна зона», технічний засіб для обмеження руху транспортних засобів (шлагбаум), зовнішнє освітлення, обладнати місце для охорони.
3. Відповідальним за виконання цього рішення визначити Комунальне підприємство Вишгородської міської ради «Вишегір».
4. Зобов’язати Комунальне підприємство Вишгородської міської ради «Вишегір» погодити встановлення технічного засобу та дорожніх знаків з Вишгородським відділенням ДАІ при РВ ГУ МВС України та іншими службами у встановленому порядку.
5. Дозволити вільний рух службовим автомобілям підприємств, що знаходяться на зазначеній території, та автомобілям, що включені до списку за поданням Вишгородської міської ради.
6.Оприлюднити це рішення у газеті «Вишгород».
Міський голова В. РЕШЕТНЯК