21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Київська обласна держадміністрація шукає керівника Департаменту науки й освіти

Київ, 21 квітня 2015 року

Перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе розпочав стратегічне кадрове реформування ввірених йому підрозділів

На чолі Департаменту освіти та науки перший заступник губернатора Київщини бачить по-справжньому досвідченого й ефективного професіонала в освітній галузі, людину не просто фахову, але й мобільну, з творчим підходом до роботи і готовністю в якості держслужбовця реально змінювати освітянську галузь в області. «Просто замінити одних чиновників іншими – це абсолютно безглуздо, — вважає Лев Парцхаладзе.  Нам потрібні люди зі свіжим поглядом. Не бюрократи, які вправно заповнюють папери, а фахівці, котрі зможуть докорінно змінити саму систему. Без таких людей бажаного результату не досягти: кадри вирішують все! Наша мета – реформувати галузь відповідно до викликів часу».

Здійснювати підбір нових кадрів першому заступнику голови Київської облдержадміністрації допомагають провідні рекрутингові та консалтингові компанії України – Ancor, EBS, Hudson, WardHowell.

«Я щиро сподіваюсь, що наша співпраця з КОДА дасть поштовх до суттєвих змін в державних органах на різних рівнях, — зазначив генеральний директор Hudson в Україні Олексій Юрченко. — Суттєві кадрові зміни, чесність, нові обличчя, свіжі ідеї, а також професіоналізм керівників і виконавців – це ключові складові для прогресивних перетворень у владі. Як житель Київської області я особисто прагну, щоб рівень життя, соціальної та побутової сфер, рівень навчання моїх дітей отримали в Україні найвищий розвиток і досягли показників передових країн світу».

«Країна потребує сучасних і освічених людей. Вони забезпечать її розвиток і процвітання,  додав директор кадрового холдингу Ancor в Україні Юрій Перч. – Саме тому ми залучаємо професіоналів для створення нової якості освіти».

Головні функціональні завдання, що поставлені перед Департаментом науки і освіти КОДА на найближчий період, — це формування стратегії розвитку підрозділу, після впровадження якої має суттєво підвищитись його ефективність. Також нагальною потребою є підбір високопрофесійної команди, чітке планування й жорсткий контроль за виконанням поставлених завдань. З цією метою буде розроблено необхідний інструментарій, що дозволить об’єктивно оцінювати ефективність праці і кожного окремого співробітника департаменту, й усього підрозділу в цілому.

Основні вимоги до претендента на посаду керівника Департаменту освіти і науки КОДА – вища освіта відповідного професійного напрямку або наявність вченого ступеню, практичний досвід роботив освітянській галузіі стаж перебування на керівних посадах не менше 5 років. Володіння англійською мовою розглядається як додаткова перевага.

Відбір кандидатів триватиме до 16 травня.

Більш детальна інформація на сайті http://people.koda.gov.ua.

Нагадаємо, що у ввірених Леву Парцхаладзе підрозділах КОДА триває стратегічне кадрове реформування, впроваджене задля докорінної зміни формату і стратегії роботи департаментів, чіткого визначення їх загального функціоналу та конкретних обов’язків кожного співпрацівника. У сферу відповідальності Парцхаладзе окрім освіти і науки потрапили економіка, торгівля і соціальний захист, а також інфраструктура, капітальне будівництво, містобудування та архітектура, транспорт, реклама і туризм.