01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Не чекати, поки хтось зробить за тебе

08.04

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Мешканцям кооперативного будинку на вул. В. Симоненка, 6 благоустрою чекати не доводиться. Там за чистотою і порядком слідкують самі жителі. І щороку, зокрема навесні, прибирають та облаштовують прибудинкову територію, аби вона була ще кращою та комфортнішою.
Благоустрою цього двору могли б позаздрити багато жителів міста: охайні квітучі клумби, побілені бордюри, чисті під’їзди, сухі підвальні приміщення, обрізані кущі та дерева.

Голова правління ЖБК «50 років Жовтня» Валентина Параца розповідає, що цього року вже встигли за власні кошти облаштувати доріжку. Головна проблема — у під’їздах випадають віконні рами, а під’їздів у будинку — чотири. 75 % мешканців — люди похилого віку. Сума ж на заміну вікон потрібна кругленька. Проте люди не впадають у відчай. Сподіваються, що з часом і це питання вирішать.
«Стан нашого будинку — це заслуга кожного мешканця. Зокрема, і попереднього голови правління Леонтія Бігунця, його заступника Бориса Щербини, сантехніка Олександра Сичова, наших активістів — Василя Триморуша, Анатолія Стефанчука, Броніслави Грибельної, Тетяни Ящук. Підтримує нас і наш депутат Віталій Кутаф’єв», — розповіла Валентина Параца.