05.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хто кого підмовив

Влас. інф.

Скликана на 10 квітня 45 сесія Вишгородської міської ради VI скликання не відбулася через відсутність кворуму. На засідання з’явилися тільки 15 обранців міської громади, які не стали чекати на інших і за 10 хвилин розійшлися.
Нагадуємо, 45-ту сесію було скликано для повторного розгляду рішення Вишгородської міської ради «Про затвердження Положення «Про порядок публічного звітування щодо видатків бюджетних коштів у вигляді відкритих даних», ухваленого на засіданні попередньої — 44-ої сесії та ветованого міським головою (обґрунтування — див. на стор. 5 газети «Вишгород» № 14 від 04.04.2015 р.).

Хто кого підмовив — питання риторичне. Але цікаво, що на 45-ту сесію прийшло п’ятеро з тих депутатів, які утримались від розгляду проекту вищезазначеного рішення «з голосу», а от дев’ятеро з тих, хто голосував «за публічність», — не з’явились на засідання 10 квітня.
P. S. Закон про відкритість використання публічних коштів вступає в силу через шість місяців після його підписання Президентом України Петром Порошенком — тобто 12 вересня 2015 р.
Президент дав доручення Кабінету Міністрів у тримісячний термін затвердити порядок адміністрування використання публічних коштів, внести відповідні зміни до інших законодавчих актів та вжити вичерпних заходів щодо створення та функціонування єдиного веб-порталу.
Для чого деякі місцеві депутати намагаються придумати щось своє — теж запитання риторичне.