05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чому зростають тарифи?

Держава — це я

Той, хто вважає, що українське суспільство збурене «розбірками» олігархів чи втратами у родині колишнього Президента, — дуже помиляється. Більшість населення шаленіє від зростання цін, з острахом чекає квитанцій за «комуналку» та розмірковує: «світить» чи «не світить» державна допомога.
По-радянськи розраховувати на державу вже не вийде: за всі її «огріхи» розплачуватися — нам. Хочемо ми цього чи не хочемо, а розраховувати доведеться лише на себе.
Добиватися того, щоб постачальні підприємства були у підпорядкуванні місцевої громади та впроваджували у життя інвестиційні програми на встановлення лічильників. Використовувати альтернативні джерела енергії, енергоощадні прилади. Берегти стіни, дахи, підвали та об’єднуватися задля утеплення помешкань із сусідами по багатоквартирних будинках.
Нині маємо два фронти: зовнішній (відбиватися від загарбника) і внутрішній (енергоощадна політика й економія енергоресурсів) — і обидва важливі. І там, і там застосовується шокова хірургія. Українське суспільство має її витримати.

chomy