21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ми знову там, де чекають!

2

Аліна МАКОВСЬКА
ФОТО – Анатолій ШУГАЙЛО, спеціально для «Вишгорода»

12 березня наші волонтери БФ «З відкритим серцем у майбутнє» – Ірина й Анатолій Шугайли та Олександр Дзюба – відправились до наших військових у зону АТО: в 11-й батальйон, що несе службу неподалік від Донецького аеропорту, та 30-ту бригаду.
Передали гуманітарну допомогу, медикаменти і продукти харчування, поспілкувались. Бійці зраділи волонтерам, розповіли, як захопили у сепаратистів гаубічну артилерійську установку.
Вишгородці відвідали також госпіталь в Артемівську та привітали жінок-військових із 8 Березня – подарунками від діток.
Зустрілися із вишгородським лікарем-хірургом Василем Яковенком (перший зліва на фото), якому завжди хочеться дякувати за постійну допомогу нашим бійцям на передовій. Бо ніякого перемир’я немає, обстріли – щодня.
Наші хлопці щиро дякують усім небайдужим, бо на їхній допомозі тримаються армія і добровольчі підрозділи.
Благодійний фонд «З відкритим серцем у майбутнє»
Код ЄДРПОУ 39275323
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Київська філія
МФО 321842
р/р 26007053129896 валюта UAH (гривня)
р/р 26003053130221 валюта USD (долар США)
р/р 26001053128279 валюта EUR (євро)
Призначення платежу: Благодійна  допомога військовим!
Ми знаходимось за адресою: м. Вишгород, вул. Н. Шолуденка, 6-г, офіс 190. Контактні телефони волонтерів: Ірина Шугайло – 067-547-23-84; Трохим Іванов – 067-503-80-48; Олександр Дзюба – 050-741-38-73.

 

Від редакції
Василь Яковенко — знаний у Вишгороді лікар-хірург з понад 30-річним стажем. Його називають «Василь Васильович», а приховану під сивими вусами усмішку та сонячні зайчики у примружених очах пам’ятають усі, кому довелося пройти через золоті руки хірурга Божою милістю.
З гумором і примовками приймає пацієнтів: коли треба — насварить, коли треба — підтримає. І рятує життя операціями, і за кермо «швидкої допомоги» сідає.
Людина небайдужа, Василь Яковенко радісно прийняв Незалежність. Був депутатом районної та двох скликань міської ради.
Його професійне кредо: «Допоміг хворому — не втрачай часу, рятуй іншого».
Як медик — пропагує активний спосіб життя: учасник хокейної команди Вишгорода. Творча особистість — грає на гітарі, оволодіває акордеоном і меншого сина долучив до музики. Вивчив французьку, коли стажувався у госпіталі міста-побратима — Санса (дружні стосунки з ним починали з головним лікарем Вишгородської ЦРЛ Віктором Решетняком).
Одним із перших Василь Васильович прийшов на Майдан — надавати медичну допомогу, рятувати життя. І не задля високих слів і нагород (хоча має відзнаку «Всеукраїнської гвардії революції»).
Про те, чому пішов на передову, каже стримано: «Хірурги там конче потрібні. Вчасно надана допомога рятує життя бійцеві — чиємусь синові, батьку, чоловіку…»
Отакий він — капітан медичної служби, професіонал, громадянин і справжній чоловік Василь Яковенко.