30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Марка — як квиток благодійності

Ірина ПРАВДИВА, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України

Життя настійливо переконує: одній людині, навіть якщо вона здатна поділитися останнім, найчастіше не під силу надати посильну допомогу всім, хто її потребує. Куди легше і, що найголовніше, ефективніше — робити це спільними зусиллями. Товариство Червоного Хреста якраз і намагається об’єднати всіх небайдужих до чужої біди людей, зокрема, реалізуючи марки Товариства як своєрідний квиток благодійності.

Допомога, підтримка, турбота, пропагування моральних цінностей і добра — це якраз і є те, з чим завжди асоціюється діяльність Товариства Червоного Хреста. Люди, котрі пов’язали свою долю з цією організацією, наділені унікальною чутливістю до чужого болю. Та й навіть, якщо б ми керувалися не шляхетними намірами, а суто прагматичними, сьогодні нікому вже не вдасться відгородитися стіною байдужості від загрозливої реальності епідемій туберкульозу, СНІДу, бездомного дитинства.

До акцій, які проводить Вишгородська районна організація Товариства Червоного Хреста, постійно долучаються всі колективи міста і району, починаючи від дитячих садочків, шкіл, медустанов, працівників соціальної сфери, культури, правоохоронних органів, держслужби, комунальних підприємств, деяких приватних підприємств, голів територіальних громад і закінчуючи небайдужими пересічними мешканцями району. Вони беруть участь в акціях милосердя і місячниках ЧХ, збирають овочі, фрукти, одяг, взуття і благодійні кошти.

Одна з широкомасштабних акцій, які постійно проводить РО Товариства Червоного Хреста, – це розповсюдження марок організації, які є своєрідними квитками благодійності. Кошти від їх реалізації спрямовані на те, щоб врятувати чиєсь життя, допомогти потерпілим під час стихій та збройних конфліктів, а також, щоб підтримати малозабезпечених громадян.

У рамках реалізації проекту «Краса», який передбачає обслуговування наших підопічних волонтером-перукарем, районна організація Товариства залучила до співпраці салон краси «Бігуді». І вже в понеділок 23 березня з 10.00 до 14.00 майстер обслуговуватиме наших клієнтів за адресою: м. Вишгород, вул. Симоненка, 5 (тел. для довідок: 52-638). Обслуговування — безкоштовне, але якщо хтось із відвідувачів захоче внести благодійний внесок на користь Товариства і придбати нашу марку, будемо дуже вдячні.

У перспективі плануємо реалізовувати й інші соціальні проекти та акції. Тож,  якщо ви вирішили пожертвувати на справи милосердя бодай найменшу дещицю вашого часу, зусиль чи коштів, довірте їх найавторитетнішій гуманітарній організації — Товариству Червоного Хреста.