31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Призов у квітні-травні 2015 року

Микола ПРИБОРА, військовий комісар Вишгородського районного військового комісаріату Київської області, полковник

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» — із 1 квітня по 31 травня 2015 року проводиться призов на строкову військову службу.
Громадяни 1995 року народження, яким виповнилося 20 років, а також 1988-1995 рр. нар., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 5 у зазначений час із документами, що вказані в особистих повістках.
Ті, хто не отримав особистих повісток на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 01 квітня 2015 р. із документами, що засвідчують особу.
Керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, мають відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
Особи призовного віку, що тимчасово перебувають на території Вишгородського району, зобов’язані негайно з’явитися у районний військовий комісаріат за місцем постійного проживання для проходження призовної комісії.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.