29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Сонце, весна і жіночий волейбол

2

Людмила КУЛІНІЧ, ВК «Аполлон», м. Вишгород
ФОТО — Олександр ТЕРНОВИЙ, спеціально для «Вишгорода»

Гарна традиція склалась у спортивного жіноцтва нашого міста і району — щороку на початку весни збиратися на дружній турнір із волейболу. Ось і цього року традицію не було порушено і чотири команди боролися за кубок турніру, присвяченого 8 Березня.

На волейбольному майданчику зустрічалися команди Вишгорода, Гаврилівки, Демидова та Лютежа. За віком гравці — надзвичайно різні. У команді Демидова — це мама Катерина Прищепа та її донька доця Оля. А Вишгород вивів на майданчик наймолодшу учасницю змагань — Аліну Тернову, яка у свої 6 рочків пробує вправлятися з волейбольним м’ячем. У грі її підтримувала мама Олеся.

Турнір не обіцяв великої інтриги щодо визначення переможця, адже досвідчених дівчат зі збірної команди Вишгорода важко здивувати сильним суперником. Тож кубок і титул переможця дістався Вишгороду.

А от за друге і третє призові місця точилась серйозна боротьба. Найзапекліша — між командами Демидова та Гаврилівки (цей матч саме відкривав турнір). І одразу — інтрига, рахунок по партіях 1:1, а відтак — додаткова партія, крики вболівальників та неймовірні зусилля обох команд! Зрештою, дівчата з Гаврилівки зібрались і взяли гору над Демидовом. Рахунок зустрічі — 2:1.

Далі переможною ходою у двох зустрічах пройшовся Вишгород, здолавши спочатку Лютіж, а потім Гаврилівку — обидві матчі з рахунком 2:0 на користь вишгородських дівчат.

Наступними на полі бою зустрілись команди Лютежа та Демидова. Юні волейболістки з Лютежа продемонстрували дуже красиву і технічну гру, проте здолати старших і більш досвічених демидівців не змогли.

Впевнена, що з кожним роком лютізькі волейболістки все наполегливіше конкуруватимуть зі старшими командами і ще посунуть з почесного п’єдесталу нинішніх переможців. Адже вже зараз вони змогли вирвати перемогу у Демидова в одній із партій, поступившись загалом в матчі з рахунком 1:2.

В останній грі Демидів продемонстрував серйозний спротив, маючи перевагу в рахунку на початку кожної партії. Але зрештою Вишгород підтвердив свій статус найсильнішої команди турніру та виграв з рахунком 2:0.

Отже, місця розподілились наступним чином:

1-е — Вишгород

2-е — Гаврилівка

3-е — Демидів

4-е — Лютіж.

Тобто наступного року на волейбольний турнір з нагоди свята весни знову запрошуватиме Вишгород.

Щиро дякую Катерині Прищепі та Ірині Побідаш за збереження традиції та організацію чергового свята спорту! Мер Вишгорода Віктор Решетняк, як справжній мужчина, привітав усіх учасниць змагань солодощами і квітами, а як мер — забезпечив турнір майданчиком та необхідною атрибутикою.

Від імені команди Вишгорода дякую за постійну підтримку компанії «МКМ Телеком» і Василю Марченку, завдяки якому маємо можливість виступати на київських волейбольних майданчиках та здобувати перемоги і за межами Вишгородського району.

Усім учасницям змагань величезне спасибі за цікаву гру та приємне спілкування у цей сонячний весняний день!

v1

v3