31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Візитка нового салону — майстерність і професіоналізм

VGIRLkH

Влас. інф.

Важко знайти жінку, яка б не прагнула бути привабливою,  залишатись гарною, попри те, скільки за плечима літ. І тут без допомоги професіоналів не обійтись. Саме такі професіонали працюють у салоні краси «Бігуді»,  який нещодавно відкрився у Вишгороді.

«У нас підібрався дружний молодий колектив однодумців, — розповідає перукар Анна. — Запальні, енергійні, кожна майстриня має чималий досвід роботи, багато цікавих ідей, як зробити жінку кращою, молодшою, а, значить, упевненішою в собі та більш успішною. Сподіваюсь, що ми з цим упораємось.

Не залишимо без уваги і чоловіків — зроблені нашими майстринями стрижки додадуть представникам сильної половини людства шарму  чи солідності — хто як забажає».

«Бігуді» розмістилися у людному місці Вишгорода – на третьому поверсі  нового «Екомаркету» (вул. Набережна, 2-б ). Клієнти вже змогли оцінити не тільки майстерність працівників, а й затишне, облаштоване сучасним обладнанням і меблями приміщення.

Працює салон краси з 9:00 до 20:00 без вихідних.Записатися до майстра можна за телефоном (04596) 22-9-39.Спектр надзвичайно широкий: всі види перукарських послуг — від повсякденних зачісок до весільних і святкових;  педикюр, манікюр, шелак, нарощування нігтів (гель), татуаж, нарощування вій, проколювання вух, воскова епіляція.

Майстрині реалізують також соціальні проекти — кожного першого понеділка місяця діють знижки на жіночі та чоловічі стрижки.

Завітайте  в «Бігуді» — і переконайтесь, що працівники салону мають високий рівень кваліфікації і майстерності. На ваш вибір вони зроблять вам гарну зачіску, манікюр чи навіть змінять ваш імідж, а отже — подарують гарний настрій, додадуть упевненості в собі.