29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

22-070: цілодобово і безкоштовно

Марина КОЧЕЛІСОВА

«А у нас в квартирі — газ…» — віршик із далекого дитинства вже не тішить. І не тому, що він не автентичного походження. Не через підвищення цін і тарифів. Причина в іншому: хто і як тим газом користується.
От, наприклад у нашому шостому під’їзді, в квартирі позбавленої батьківських прав особи. За комунальні послуги ні «хазяйка», ні опікун дитини не сплачує, тож спочатку відрізали «світло», потім газ.

А людині ж треба чимось розважитися: або зі свічкою в руці хитається у вікні, або «поливає» нижні квартири із несправної сантехніки. А наприкінці лютого ми ледве не «злетіли» у повітря.
На чергову «зливу» із «веселої квартирки» прибули працівники КПЖ і КГ — і побачили… Обрізана в одному місці і тріснута в іншому труба щедро хлюпала водою на нижні поверхи; сантехніка у ванній трималася на «чесному слові»; у кухні кран в умивальнику теліпався на всі боки.
Як результат — може бути коротке замкнення електромережі та, не дай Боже, пожежа… але не це було найстрашнішим. Комунальників, які, здавалося б, різне бачили, «вбило» самопальне підключення несправного приладу до газової труби.
Слава Богу, що на виклик оперативно зреагувала аварійно-диспетчерська служба (АДС) Вишгородської філії експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз». Слюсарі АДС Олег Артющенко та Сергій Хомович, зварник Анатолій Гордієнко та слюсар-водій газозварювальної спецмашини Сергій Гаган швидко і вправно розібралися з проблемою.
Мешканці під’їзду, раді, що уникли погибелі, дякували бригаді. Начальник АДС Олександр Якухно нагадав людям: «Газова аварійно-диспетчерська служба працює ЦІЛОДОБОВО. Якщо ви почули запах газу чи знаєте, що у сусідів тижнями за їхньої відсутності горить «вічний вогонь», є несправності або самовільне підключення — щоб не сталося біди, дзвоніть нам».
А головний інженер Сергій Проценко додав: «Наша аварійно-диспетчерська служба працює БЕЗКОШТОВНО, за виклик не треба платити. Телефон газової «аварійки» — (04596) 22-070. На номер 104 можна безкоштовно зателефонувати з мобільників УТЕЛа, МТСа та ЛАЙФа. Бережіть себе, рідних і сусідів!»