30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ми вдячні тобі, «Букварику»!

2

Віра ЧЕРЕПИНСЬКА,
мама учня 1-А класу Вишгородської ЗОШ № 1
ФОТО — Леся СТЕЦЕНКО

Скільки веселих, змістовних і повчальних заходів провела досвідчений, талановитий педагог і мудрий наставник — старший учитель Валентина Михайлюк!
До дрібниць усе передбачила і в підготовці свята «Букварика» у нашому 1-А.
Яскраве віршоване запрошення усіх небайдужих розділити радість першокласників і їхньої учительки заздалегідь красувалося на дошці об’яв у коридорі. Валентина Іллівна люб’язно нагадувала батькам своїх учнів, щоб підтримали маленьких артистів, допомогли створити атмосферу незабутньої казки дитинства. (До слова, деякі колишні її вихованці вже привели своїх малюків до улюбленої вчительки.)
Материнська турбота і вміння знайти душевний ключик до кожної дитини додають упевненості в подоланні перших сходинок у Країну знань. І свято «Букварика» стало своєрідним звітом умінь і навичок маленьких школярів. Усі навчилися читати, старанно освоюють нелегкі ази шкільної науки. А ще – учаться дружити, допомагати один одному, розвивають творчі здібності.
Разом із батьками діти обернули клас у дивовижний куточок. Персонажі відомих казок, кольорові літери на дошці і вірш-подяка «Букварику», який гуртом радісно озвучили першачки.
Дослухався мелодійного звучання рідної мови Тарас Шевченко з вишитого портрета, обрамленого барвистим рушником. А маленькі артисти виразно читали вірші, співали, танцювали, усі активно долучились (кожен із певною буквою) до наповнення чарівного кошика «Азбуки».
Завітали на свято Котик і Півник, Лисичка, Їжачок, Зайчик, Червона Шапочка та ін. Вабили очі барвисті костюми, маленькі феї і дівчатка-квіточки мовби оживали, зійшовши зі сторінок улюблених казок. Додали веселинок і минулорічні випускники Валентини Іллівни — нинішні п’ятикласники.
Щиро дякували за незабутні хвилини вчительці і її вихованцям заступник директора з навчальної роботи Тетяна Солонікова, колеги, батьки учнів.
Маленьких артистів пригостили соком із тортом, який виготовила мати першокласника Надія Подлесоцька. А ще на пам’ять сфотографувались.
Такі свята любові, добра і щирості надихають дорослих і дітей творити щасливе майбуття у мирній, квітучій країні.