29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Терміновий виклик міліції

Департамент Державної служби охорони (ДСО) збільшує кількість систем термінового виклику міліції у громадських місцях (системи підключені до пультів централізованого спостереження ДСО). Завдяки цьому приладу, як відомо, цілодобово можна терміново викликати групу затримання, яка прибуває на місце виклику за лічені хвилини.

— Для оперативного реагування на злочини і правопорушення, підтримання необхідного рівня громадського порядку й безпеки підрозділами Державної служби охорони станом на початок лютого 2015 року в громадських місцях встановлено 6522 системи термінового виклику міліції, — говорить заступник начальника управління технічної служби Департаменту ДСО при МВС України Сергій Кіфорук. — 3232 кнопки встановлено на об’єктах торгівлі, 495 — у розважальних закладах, 1363 — на підприємствах та установах, 257 — безпосередньо на вулицях (на зупинках громадського транспорту) та 1175 — на інших об’єктах.

Найбільша кількість КТС встановлена у Харківській області — 744, у Києві — 739, в Одеській області — 738, у Львівській області — 448, у Кіровоградській області — 439.

На думку т. в. о. начальника Департаменту ДСО при МВС України, генерал-майора міліції Сергія Будника, сьогодні дуже важливо знати про кнопку «Тривожний виклик міліції», яка може знаходитися у банках, аптеках, кіосках, що перебувають під охороною ДСО, а також у жилих будинках та у громадських місцях. Кожна людина, якій необхідна допомога працівників міліції, може скористатись нею. Наразі ведеться активна робота щодо збільшення таких систем термінового виклику міліції у громадських місцях.

— Більшість об’єктів, які охороняє Державна служба охорони, оснащені «кнопкою тривожного виклику міліції». Завдяки цьому приладу, у разі необхідності, цілодобово можна терміново викликати групу затримання, яка прибуває на місце виклику за лічені хвилини, — зауважив очільник Департаменту. — Сьогодні необхідно збільшувати кількість таких кнопок, адже ми бачимо результат роботи та допомогу кожній людині, якій довелось нею скористатись.

Тривожні кнопки встановлюються в місцях великого скупчення людей: в супермаркетах, ресторанах, у розважальних закладах. Ця послуга дозволить відразу викликати наряд швидкого реагування, якщо людина стала очевидцем протиправних дій або жертвою правопорушення.

— На сьогодні в Київській області встановлено 100 «кнопок термінового виклику міліції». Про це свідчить інформаційна табличка жовто-блакитного кольору, що розташована в закладах, які перебувають під охороною, — розповів начальник Державної служби охорони Київської області Василь Клименко.

Державна служби охорони нагадує, що, користуючись будь-якими послугами ДСО, ви забезпечите себе надійною та професійною охороною.

ДСО при ГУМВС України в Київській області