03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ти можеш змінити країну на краще

13

Ігор ТИХАН, голова Громадської ради
ФОТО — архів І. ТИХАНА, спеціально для «Вмшгорода»

На Київщині участь у діяльності Громадських рад беруть понад 217 громадських об’єднань. Зокрема, у Вишгородському районі — 20. Громадська рада Вишгородського району почала свою роботу 26 січня 2015 року.

Саме Революція Гідності, бажання змінити нашу країну і зберегти її на майбутнє для наших дітей покликали людей до Громадських рад. У Громадської ради сьогодні є законні підстави впливу як на очищення влади, так і на докорінну зміну системи влади взагалі.
В умовах особливого стану в Україні всі патріоти мають об’єднатися навколо побудови держави, в якій кожна людина має не просто відчувати свою необхідність, а й реально впливати на власне життя. Тому саме перед Громадськими радами суспільство поставило завдання виконати вимоги Майдану: моніторити діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів і посадових осіб, а також вносити пропозиції щодо реформування суспільства та його консолідації.
Навіть ті, хто не ввійшов до ради, але є активістами і патріотами, сьогодні мають можливість донести свою позицію, висловити думки і побажання та вплинути на прийняття рішень у місті й районі.
Активіст, патріот, свідомий громадянин! Ти можеш змінити країну на краще!
Наш контактний телефон: (04596) 54-443. Електронна пошта: [email protected]
До Громадської ради при адміністрації мали змогу увійти і увійшли найактивніші представники громадськості району. Наскільки активна громадськість і наскільки при цьому готова конструктивно працювати в правовому полі, свідчать цифри: 217 громадських організацій виявили бажання працювати в Громадській раді області, 20 — в районі. Чи при цій активності перейдемо від демагогії до конструктиву, до реальних дій, бо Громадська рада в сьогоднішніх умовах — реальний дієвий механізм — провідник думки громади, зв’язуюча ланка між громадою і владою, певний стимул для влади.
Громадська рада готова вислухати думку кожного і почути кожного.