28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Петро Порошенко про підсумки переговорів у Мінську

Джерело:ТСН

За словами Петра Порошенка, контактна група домовилася про виведення всіх іноземних військ з території України.

Президент України Петро Порошенко зробив заяву перед журналістами за результатами багатогодинних переговорів у Мінську. Так, за словами Порошенка, ні про яку автономію або федералізації домовленостей нема. Також українські прикордонники повинні відновити контроль на держкордоні до кінця 2015 року. Крім того, Президент наголосив, що контактна група домовилася про виведення всіх іноземних військ з території України.

Водночас Порошенко назвав неприйнятними умови, які йому виставили під час переговорів. Він наголосив, що Київ не пішов на ультиматум.

«Це було непросто, і фактично нам виставляли всякі неприйнятні умови, відходи, здачі. Ми не пішли на жодні ультиматуми і чітко проявили позицію, що припинення вогню має відбутися без попередніх умов», — сказав Президент України.

За словами Президента, нібито була домовленність про звільнення Надії Савченко, однак ця інформація уточнюється. «Досягнута домовленість про звільнення всіх заручників. Вони звільняються протягом 19 днів. Мають бути звільнені всі заручники», — наголосив він. Порошенко також підтвердив попередню заяву Путіна про те, що тристороння контактна група домовилася про припинення вогню з 15 лютого.